Mikroklimatas, oro švarumo kriterijai, valymo būdai ir technologijos


Oro svarumo problemos skaidres. Daržoviu valymo technologijos aprašymas.

Mikroklimatas, oro švarumo kriterijai, valymo būdai ir technologijos. Įvadas. Mikroklimatas. Gyvenamųjų namų mikroklimatas. Ūkinių pastatų mikroklimatas. Sūrių brandinimo patalpos mikroklimatas. Oro švarumo kriterijai. Valymo būdai ir technologijos. Dulkių valymas iš oro. Dujinių teršalų valymas iš oro. Išvados. Literatūra.

Mikroklimatas yra labai svarbu norint užtikrinti, kad gyvenamose ir darbo patalpose būtų kuo geresnės sąlygos žmonėms dirbti arba ilsėtis. Technologinėse patalpose – technologiniams procesams vykti, produktų ir gaminių geriausiai kokybei palaikyti. Pvz. gyvulininkystės pastatuose – geriausiam produktyvumui pasiekti, o maisto laikymo sandeliuose pasiekti mažiausius masės nuostolius.

Pastato vidaus oro mikroklimatas gali būti užterštas daug didesniu teršalų kiekiu negu grynas oras. Teršalų koncentracijos gali būti labai įvairios: kietosios dalelės; azoto oksidai; sieros dioksidas; anglies dvideginis.

Todėl šiame darbe yra skiriamas dėmesys, ne tik oro švarumo kriterijams bet ir technologiniams būdams užtikrinantiems oro švarumą.

Tiek mikroklimatui, tiek oro švarumui užtikrinti yra sukurta daugybė technologijų, kurių dėka užtikrinamas ne tik komfortabilumas, tačiau siekiama ir globalaus užterštumo mažinimo.

  • Microsoft Word 5933 KB
  • 2013 m.
  • 24 puslapiai (5957 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vigilija
  • Mikroklimatas, oro švarumo kriterijai, valymo būdai ir technologijos
    10 - 2 balsai (-ų)
Mikroklimatas, oro švarumo kriterijai, valymo būdai ir technologijos. (2013 m. Balandžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/mikroklimatas-oro-svarumo-kriterijai-valymo-budai-ir-technologijos.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 01:20
×