Mikroprocesoriai ir valdikliai


Įvadas. Tikslas ir uždaviniai. Teorinė dalis. Arduino. Bluetooth. Remotexy. Arduino uno. Principinė schema. Elektrinė schema. Algoritmas. Išvados. Literatūra.


Šiuo darbo tikslas – išnagrinėti ir išanalizuoti mirksinti LED Arduino naudojant mygtukus ant savo išmaniajame telefone.

Bluetooth modulis HC-04 turi 4-ąjį kontaktą. Du iš jų - galios modulis. Jie sujungti standarto + 5V į valdžią ant lentos Arduino.

RemoteXY paslauga, skirta sukurti sistemas nuotolinio valdymo mikrovaldiklių prietaisų, tokių kaip Arduino.

Kurti bet koki grafini sąsaju kontrole naudojant valdiklius, ekranas ir dizainas bet kokiu jų deriniu. Įtraukdami elementus į ekrana, naudojant internetini redaktoriu, galite sukurti bet kokio uždavinio sąsaja.

Kuriant grafinę vartotojo sąsają, galite gauti išeities kodą mikrovaldiklį įgyvendinančio savo sąsają. Kodas suteikia galimybę bendraujant su savo programos valdymo ir indikacijos elementų sistemą. Taigi jūs galite lengvai integruoti kontrolės sistemą savo užduotį, dėl kurios sukurtas prietaisas.

Mikrovaldiklio valdymo įtaisas per "Bluetooth" su "Android" išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, naudojant grafinę sąsają. Naudojami siekiant kontroliuoti mobiliojo app RemoteXY.

Su vienu mobiliųjų aplikacijų gali valdyti didelį asortimentą prietaisų su skirtingais valdymo sąsajos. Nuo sąsaja aprašyme yra saugomi laive mikroreguliatorius prietaisus.

Norint sėkmingai prijungti jūsų MCU įrengini ir "Android" išmanuji telefona naudojant šią paslaugą RemoteXY, jums reikia pasirinkti tinkamą modulį "Bluetooth".

Darbas modulio pratęsimo UART – po įjungimo įrenginys turi dirbti šiuo režimu pagal nutylėjimą be papildomo konfigūravimo. Tada nereikės užbaigti programą.

Atitikti įtampos signalus iš jūsų mikrovaldiklio - jei jūs naudojate Arduino su maitinimo įtampa 5 V, "Bluetooth" modulis taip pat turi būti veiksmingi šių signalų lygius.

Perdavimo greitis 9600 bitai / s - nors galite tiesiog pakeisti greičio nustatymą į savo programą, bet pagal nutylėjimą yra nustatytas greitis

Šį moduli yra lengviausia naudoti atskiruose projektuose skirtingų įrenginių. Modulis yra originalus "Bluetooth" modulis HC-05 , lituojamas į plokštės ir DC-DC keitiklis įtampos konvertavimas grandinių ir signalo lygį RX ir TX. Pats modulis HC-05 maitinimo įtampa 3,3 voltai, bet dėka keitikliams, jūs galite lengvai prijungti šį mazgą į prietaiso veikimo įtampa 5 V, ir iš to paties maitinimo įtampa galios šis modulis.

  • Microsoft Word 217 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1631 žodžiai)
  • Kolegija
  • Milena
  • Mikroprocesoriai ir valdikliai
    9 - 1 balsai (-ų)
Mikroprocesoriai ir valdikliai. (2017 m. Spalio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/mikroprocesoriai-ir-valdikliai.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 16 d. 19:30
×