Mikroprocesoriaus Pentium III SIMD komandos


Darbo tikslas: susipažinti su simd (single instruction multiple data – pavienė instrukcija daug duomenų) komandų rinkiniu, registrais ir duomenų tipais, taikomais mikroprocesoriaus pentium III. Atsakymai į kontrolinius klausimus. Išvados.

Darbo tikslas: susipažinti su simd (single instruction multiple data – pavienė instrukcija daug duomenų) komandų rinkiniu, registrais ir ddėl naujų procesoriaus pentium iii simd komandų padidėja taikomųjų programų vykdymo efesignalų su plačiu parametrų kitimo diapazonu apdorojimas ir modeliavimas (slankiojo kablelio aritmmmx registrai yra naudojami kartu su ko procesoriaus registrais. Taip patlygiagrečios operacijos veikia vienu metu per keturis 32 skilčių elementų duomenis, kiekviename 128 skilčių operandų. Komandų varduose, vykdančiose lygiagrečias operacijas, yra priesaga ps.

Skaliarinės operacijos veikia operandų jaunesniuosius duomenų elementus (užima – 31 skiltis). Likę duomenų elementai išėjimo operande nesikeičia. Išimtį sudaro skaliarinio kopijavimo komanda mkomanda rcpps xmm1, xmm2 nustato atvkomanda pextrw kopijuoja 16 skilčių žodį b1, kuris nurodo parametrą 1h (dvi jaunesniosios skiltys 01 užduoda antrąjį žodį iš dešinės) iš mmx reg atlikę laboratorinį darbą susipažinome su simd komandų rinkiniu, registrais ir duomenų tipais, taikomais mikroprocesoriuje pentium iii. Sužinojome, kad šio procesoriaus architektūroje yra nauji 128 skilčių registrai. Taip pat pentium iii komandų rinkinyje simd architektūra pirmą kartą taikoma duomenims su slankiuoju kableliu apdoroti paprastuoju tikslumu. Be to, yra papildytos simd komandos duomenims su sveikaisiais skaičiais, įvestos komandos, skirtos sparčiajai atminčiai valdyti ir komandos procesoriaus būsenai išsaugoti bei atstatyti.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (520 žodžiai)
  • Valdonė
  • Mikroprocesoriaus Pentium III SIMD komandos
    10 - 3 balsai (-ų)
Mikroprocesoriaus Pentium III SIMD komandos. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/mikroprocesoriaus-pentium-iii-simd-komandos.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 27 d. 17:36
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo