Mikroprocesorių namų darbas Nr.3


Mikroprocesoriai 3 darbas. Elektrodinamikos namu darbas nr 3. Registrai laboratorinis darbas. Slankaus kablelio procesoriaus komandos. Mikroprocesoriai namu darbas.

Mikropocesoriaus pentium III simd komandos. Susipažinti su simd (single instruction multiple data – pavienė instrukcija daug duomenų) komandų rinkiniu, registrais ir duomenų tipais, taikomais mikroprocesoriaus pentium III. Išvados.

Susipažinti su simd (single instruction multiple data – pavienė instrukcija daug duomenų) komanaudojami aštuoni 128 bitų xmm registrai, į kuriuos kreipiamasi tokiais vardais: xmm0. ,xmm. Šie registrai naudojami tik darbui su duomenims. Anaujieji xmm registrai yra 128 bitų ir skirti slankaus kablelio duomenims apdoroti. Mmx registrai yra naujieji xmm registrai yra 128 bitų ir skirti slankaus kablelio duomenims apdoroti. Mmx registrai yra naujieji xmm registrai yra 128 bitų ir skirti slankaus kablelio duomenims apdoroti. Mmx registrai yra įprastiniai regilygiagrečiosios operacijos apdoroja iš karto keturis 32 bitų operandus, kurie yra 128 bitų registruose. Komandos, atliekančios lygiagrečias operacijas naudoja priesagas ps.

Skaliarinės operacijos apdoroja tik žemutinįjį operandą (užimantį adresą 0-31). Kiti likę trys viršvisos aritmetinės komandos gali naudoti tiek lygiagrečias operacijas, tiek skaliarines. Skirtumas tarp jų yra tik naudojamųlygiagrečios operacijos komanda addps xmm1, xmm2 sudeda 128 bitų operandus lygiagrečiai vieną su kitu. Kiekvienas 32 bitų operandas iš xmm1 registro sumuojamas su xmm2 registro tą patį adresą turinčiu registru. Rezultatas išsaugomas xmm1 registre.

Skaliarinės operacijos komanda addss xmm1, xmm2 sudeda 128 bitų operando žemutinį 32 bitų operandą esantį registre xmm1 su xmm2 registru. Rezultasimd komanda pextrw kopijuoja vieną iš 16-os bitų žodį, esantį mmx registre, į jaunesnįjį 32 bitų sveikų skaičių registro adresą. Aukštesnių bitų reikšmės yra prilyginamos nuliakad būtų vykdomos simd komandos, reikalinga, kad šį režimą palaikytų tiek mikroprocesorius, tiek operacinė sistema. Programa panaudos naująsias pentium® iii kkomanda fxsave išsaugo atmintyje procesoriaus pentium® iii būsenos komponentus, kai operacine sistema patiria konteksto persijungimą. Ji, nurodyto adreso atminties lauke, išsaugo slankiojo kablelio duomenų registrų būsena, taip pat mmx bei nauju pentium® iii registru sudėti.

Komanda fxstor iš atminties atkuria procesoriaus pentium® iii būsenos komponentus.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (665 žodžiai)
  • Universitetas
  • Nemira
  • Mikroprocesorių namų darbas Nr.3
    10 - 3 balsai (-ų)
Mikroprocesorių namų darbas Nr.3. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/mikroprocesoriu-namu-darbas-nr3.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 24 d. 22:47
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo