Mikrovaldiklių sistemos AVR mikrovaldiklių prievadų valdymas


Darbas su avr programa. Darbas su avr studio. Avr studio darbas. Skaitmeninis+termometras+avr.

Elektronikos laboratorinis darbas. Avr mikrovaldiklių prievadų valdymas. Mikrovaldiklio prievadų port a, port b, port c, port d paskirčių (funkcijų) aprašymas:. Mikrovaldiklio registrų analizė:. Darbas su registrais:. Programos išeities kodas:. Avr studio. Simuliatoriaus naudojimas kodo testavimui:. Segmentų indikatoriaus elektrinė schema:. Indikatoriaus sujungimas su mikrovaldiklio port’u:. Kadangi turiu savo maketą pridedu nuotrauką su atlikta laboratorinio darbo užduotimi:.


PORT A tarnauja kaip analoginis įėjimas analoginiam/skaitmeniniam keitikliui. Jis taip pat yra 8 bitų dvikryptis įėjimo/išėjimo port’as tuo atveju kai analoginis/skaitmeninis keitiklis nenaudojamas. Kiekvienam pin’ui atskirai galima nustatyti vidinius pull-up rezistorius

PORT B yra 8 bitų dvikryptis įėjimo/išėjimo port’as turintis vidinius pull-up rezistorius. Jis taip pat taikomas įvairioms specialioms ATmega16 funkcijoms, tokioms kaip mikrovaldiklio programavimo ar analoginio komparatoriaus.

PORT C yra 8 bitų dvikryptis įėjimo/išėjimo port’as turintis vidinius pull-up rezistorius. Port’as taip pat naudojamas JTAG sąsajai ir kitoms specialioms ATmega16 funkcijoms.

PORT D yra 8 bitų dvikryptis įėjimo/išėjimo port’as turintis vidinius pull-up rezistorius. Jis taip pat taikomas įvairioms specialioms ATmega16 funkcijoms. Pavyzdžiui išorinėms pertrauktims.

Mikrovaldiklių sistemos AVR mikrovaldiklių prievadų valdymas. (2013 m. Gegužės 13 d.). http://www.mokslobaze.lt/mikrovaldikliu-sistemos-avr-mikrovaldikliu-prievadu-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 14:13