Miltų krovinio maršrutas iš Vievio (Lietuva) į Milaną (Italija)


Verslo ir finansų katedra transporto ir logistikos verslo studijų programa miltų krovinio maršrutas iš vievio Lietuva į milaną italija. Krovinio analizė. Transporto priemonės analizė. Krovinio pervežimui reikalingų dokumentų analizė. Transporto ir logistikos informacinės sistemos. Lekt. Stanelytė Transporto veiklos teisinis reguliavimas. Lekt. Įvadas 2 Maršrutų sudarymas. Maršrutų sudarymas vairuotojo darbo laikas. Vairuotojų darbo laikas. Transporto priemonės greitis. Automatiškai sudarytas maršrutas. Automatiškai sudaryto maršruto nuotrauka. Rankiniu būdu sudarytas maršrutas. Rankiniu būdu sudarytas ilgiausias maršrutas. Optimaliausio maršruto parinkimas. Miltai ant euro paletės. Krovinio pakrovimas ir iškrovimas. Mesti į šiukšliadėžę. Pagamintas iš perdirbamo poperiaus ar kartono. Pakuotė pagaminta iš popierius. Pakuotę saugoti nuo drėgmės. „ DAF XF Euro “ vilkikas. Transporto priemonės dokumentų analizė. Transporto priemonės dokumentai. Techninės priežiūros dokumentai –. Techninės apžiūros dokumentai. Transporto priemonės draudimas. Transporto priemonės civilinės draudimas. Euro bendrijos leidimo kopija. Europos bendrijos leidimo kopija. Vairuotojo dokumentų analizė Vairuotojo pašymėjimas. Asmens tapatybės kortelė. Time Km Instruction For. Check your departure time the next stop is in a different time zone. Depart near Vievis on Local road South West. Check local time this stop is in a different time zone. End of day. Arrive near Baranzate. At roundabout , take the SECOND exit onto B1 Wiener Bundesstrasse. At Innervillgraten , stay on E66 B100 ] West.


Mano vežamas krovinys yra miltai. Juos vešiu iš Lietuvos miestelio Vievio į Italiją, Milana. Krovinys keliaus per Lenkija, Čekija, Austrija. Malsenos miltai yra aukštos kokybės labai vertinami Italijoje. Nors į Italijos rinka Malsenos miltai įsiskverbė neseniai, bet jau yra vertinami.Jie užima dar mažą rinkos dalį.

2.Vežimo technologiniam procese analiziuojamos krovinio savybės, kurios leidžia tinkamai pakrauti krovinį ir parinkti optimalią transporto priemonę.

1.Sudaryti tris skirtingus maršrutus iš Vievio (Lietuva) į Milaną (Italija).

2. Nustatyti optimaliausia maršruta iš Vievio (Lietuva) į Milaną (Italija).

Vairuotojo darbo laikas.Naudojantis Microsoft AutoRoute programa sudarytas vairuotojų marštutas Vievis – Milanas. Microsoft AutoRoute tai planavimo programinė įranga nustatyti tikslų kelią nuo taško iki taško.Galite sukurti kelionės tvarkaraštį,maršrutą,taip pat galite keisti maršruta rankiniu būdu jums reikiama linkme.Microsoft AutoRoute sukurta 80-ųjų praėjusio šimtmečio anglų kmpanijos „NextBase Ltd“.

Kaip matome paveikslėlyje įmonės darbuotojas iš važiuoja 08:00h. Pagal vairuotojų darbo laiko grafiką,poilsis vairuotojui prasidės 17:00 h.

Transporto priemonės greitis. Transporto priemonei parinktas greitis gatvėse, automagistralėse ir kituose keliuose yra vidutinis. Greitis parinktas toks, kad vairuotojas galėtų išvenkti eismo įvykių. Taip pat, kad nebūtų sunku vairuoti esant blogoms oro ar kelio sąlygomis.

Lietuva. Krovininėms transporto priemonėmis, kurių masė didesnė nei 3,5 t.gyvenvietėse maksimalus leistinas greitis yra 50km/h, bendro naudojimo keliuose 70km/h, automagistralėse 90km/h.

Lenkija. Krovininėms transporto priemonėms, kurių masė didesnė nei 3,5 t, gyvenvietėse maksimalus leistinas greitis yra 50km/h, bendro naudojimo keliuose 70 km/h, automagistralėje 80km/h.

Čekija. Krovininėms tansporto priemonėms, kurių masė didesnė nei 3,5t, gyvenvietėse maksimalus leistina greitis50km/h, bendro naudojimo keliuose 80km/h, automagistralėse 80km/h.

Austrija. Krovininėms trasporto priemonėms, kurių masė didesnė nei 3,5t, gyvenvietėse maksimalus leistinas greitis yra 50km/h, bendro naudojimo keliuose 70km/h, automagistralėse 80km/h.

Italija. Krovininės transporto priemonės, kurių masė didesnė nei 3,5t, gyvenvietėse maksimalus leistina greitis yra 50km/h, bendro naudojimo keliuose 70km/h, automagistralėse 80km/.

Degalų sąnaudos. Transporto priemonė darbą pradės su pilnu baku. Bako talpa 1300l. Vilkikas per 100 kilometrų sunuadoja apie 35 l degalų. Liekant 1/3 bake, vairuotojas bus perspėtas, jog reikia paildyti kuro baka degalais.

Degalų kaina. Transporto priemonės degalų bakas užpildytas Lietuvoje, kurio kaina be PVM 0,65 euro centų.

Šis maršrutas yra sudarytas su programa „Autoruote 2013“. Tai yra automatiškai parinktas maršrutas su optimaliausiomis kuro, kelio bei laiko sąnaudomis.

Vairuotojas pajudės iš Lietuvos(Vievio) ir vašiuos iš anksto sudarytu maršrutu per šias šalis: Lietuva – Lenkija – Čekija – Austrija – Italija. Šio maršruto kelias yra 1997,1 km.grynas važiavimo laikas 20valandų 15minčių, viso maršruto laikas 2dienos 2val. 15 min. Panaudota pinigų suma kelionės tikslui 398,35eur. Pripylus pilną baką Lietuvoje, vairuotojas nuvažiuos visą maršrutą su vienu pilnai pripilyu baku ir nereikės sustoti tarpinėje stotelėje paipildyti kuro.

Šis maršrutas yra panašus į automatiškai sudaryta maršrutą .Automatiškai sudarytas maršrutas ir šis skiriasi tik kelių skaičių paklaida. Šio maršruto kelias yra 1991,5 km. gryno važiavimo laikas yra 21 valanda 3minutės. Panaudota pinigų suma yra 397,84 eur.

Programos Microsoft „Autorout 20013‘ pagalba sudarytas rankiniu būdu ilgiausias maršrutas.

Vairuotojas išvažuoja iš Lietuvos (Vievio) ir važiuos sudarytu ilgiausiu maršrutu per šias šalis: Lietuva – Lenkija – Voketija – Šveicarija – Italija. Šio maršruto kelias yra ilgiausias 2084,4 km. Gryno važiavimo laikas 21 valanda 8 minutės viso maršruto laikas 2 dienos 3 val. 3 min. Panaudota pinigų suma yra 414.49 eur.

  • Logistika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 2144 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 34 puslapiai (8230 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rūta
  • Miltų krovinio maršrutas iš Vievio (Lietuva) į Milaną (Italija)
    10 - 2 balsai (-ų)
Miltų krovinio maršrutas iš Vievio (Lietuva) į Milaną (Italija). (2017 m. Sausio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/miltu-krovinio-marsrutas-is-vievio-lietuva-i-milana-italija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 20:34
×