Minčių žemėlapis


Įvadas. Teorinis problemos sprendimas. Minčių žemėlapis. Minčių žemėlapio esmė. Mano gero gyvenimo modelis. Veiksmų planas gero gyvenimo modelio įgyvendinimui. Refleksija. Išvados. Literatūros sąrašas.

Kas tai yra geras gyvenimas? Gerą gyvenimą kiekvienas mes suprantame skirtingai. Vieniems tai šeima, kitiems materialinė ir socialinė padėtis visuomenėje yra geras gyvenimas. Jo norime visi, bet ar viską padarome, kurdami gerą gyvenimą? Ši tema yra labai aktuali šiuolaikinėje visuomenėje, nes visi norime būti tobuli ir turėti tobulą gyvenimą. Susipažinsime iš ko susideda ši sąvoka “tobulas gyvenimas“, kokiose srityse tai pasiekti lengviausia. Gyvenimo kokybės gerinimas – kiekvieno iš mūsų tikslas tiek savo, kaip individo lygmeniu, tiek visuomenės lygmeniu. Manoma, kad visapusiškai išsiaiškinus ir supratus kas lemia gyvenimo kokybę, visi politiniai, socialiniai ir ekonominiai veiksmai valstybėje turėtų būti priimami atsižvelgiant į individo gerovę.

Linijos turi būti sujungtos su centriniu paveikslėliu. Centrinės linijos turi būti storesnės, susistemintos ir aiškios. Jos plonėja tolyn nuo vidurio.

Antra pagal svarbą gero gyvenimo modelio detalė – sveikata. Nes kai žmonės sveiki jie dažniau šypsosi, o kai veide šypsena, tai ir laimė šalia.

Svarbus aspektas gero gyvenimo modelio yra ir pinigai. Nors sakoma, kad jie laimės neatneša, bet tikrai geriau verkti mersedese nei ant dviračio. Esant gerai materialinei padėčiai lengviau sprendžiasi ir socialinės problemos, tokios kaip būsto įsigijimas, studijos, įvairus kursai. Taip pat materialinė gerovė užtikrina ir geresnį laisvalaikio praleidimo būdą. Taigi aš dabar siekiu tos gerovės studijuodama mėgstamą profesiją, kur ateityje tikiuosi gauti mėgstamą darbą ir gerą atlyginimą.

Štai toks yra mano „gero gyvenimo modelis“, į kurį sudėjau tiek dabarties, tiek ateities dalykus, kurie atspindi mano gerą gyvenimą. Šeima – tai pats svarbiausias dalykas man. Žinau, kad šalia manęs visada yra man artimi ir mylimi žmonės, kurie mane palaiko, padeda ištikus bėdai ar paguodžia sunkia minutę. Be artimųjų šilumos ir meilės gero gyvenimo modelis neveiktų, todėl visa širdimi juos mylėsiu ir gerbsiu, kuo dažniau stengsiuosi jiems tai parodyti.

  • Psichologija Referatas
  • Microsoft Word 69 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1640 žodžiai)
  • Vitalija
  • Minčių žemėlapis
    10 - 9 balsai (-ų)
Minčių žemėlapis. (2015 m. Gruodžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/minciu-zemelapis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:49
×