Minėdama Tarptautinio raštingumo dieną UNESCO komisija atkreipia dėmesį, kad ir naujausios technologijos padeda didinti gyventojų raštingumo lygį - Kalba, 5 kalbėjimo potemė


Minedama tarptautinio rastingumo diena unesco atkreipia demesi. kad ir naujausios technologijos padeda didinti gyventoju rastingumo lygy. argumentuotai pritarkite siai minciai arba ja. Technologijos prisideda prie rastingumo. Unesco technologijos ir kalba. Ar medina padeda didinti gyventojų rastinguma. Rastingumas ir technologijos. Minedama rastingumo diena unesco atkreipia demesi, kad technologijos padeda rastingumui. Pagal unesco naujosios technologijos padeda rastingumui. Ar naujausios technologijos padeda rastingumui ar trukdo?. Unesco apie rastingumo lygi.

10 klasė potemės 2016 metams. Kalbos 5 potemės pavyzdys, išplėstinis planas, šaltiniai. Ar naujausios technologijos padeda didinti gyventojų raštingumą?

5. Minėdama Tarptautinio raštingumo dieną UNESCO komisija atkreipia dėmesį, kad ir naujausios technologijos padeda didinti gyventojų raštingumo lygį. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite.


Rugsėjo 8 diena minima tarptautinė raštingumo diena. Minėdama šia dieną UNESCO komisija atkreipia dėmesį, kad informacinės technologijos įskaitant mobiliuosius telefonus gali prisidėti didinant raštingumo lygį. Raštingumas suteikia galimybę žmonėms priimti teisingus sprendimus tokiose srityse, kaip ekonominis augimas, visuomenės vystymasis, gamtinė integracija, todėl tai yra vienas iš pagrindinių elementų kelyje į darnų vystymąsi. Raštingumas šiandien jau tikrai nebėra tik gebėjimas rašyti ar perskaityti, o sugebėjimas išvengti perteklinio rašymo ar skaitymo, kad nepaskęstume virtualiame vandenyne.

XXI amžiaus visuomenė vis daugiau naudojasi įvairiausiomis medijomis informacinėmis technologijomis, todėl visuomenėje keliami vis aukštesni reikalavimai raštingumui, taisyklinga kalba laikoma labai svarbia bendraujant tiek gyvai, tiek virtualiai. Juk gerai ir tvarkingai parašytas CV gali atverti duris į geresnį darbą. Šio amžiaus žmonės vis daugiau naudojasi informacinėmis technologijomis savo socialiniame, kultūriniame, ekonominiame ir politiniame gyvenime. Todėl tai daro didelę įtaką formuojant žmonių elgesį ir įsitikinimu, daro įtaką asmeniniam ir visuomeniniam gyvenimui. Šiandien savo kalboje argumentuotai apsvarstysiu šią idėją ir išsakysiu savo požiūrį apie technologijų įtaką gyventojų raštingumui.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 27 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1092 žodžiai)
  • Mokykla
  • Minėdama Tarptautinio raštingumo dieną UNESCO komisija atkreipia dėmesį, kad ir naujausios technologijos padeda didinti gyventojų raštingumo lygį - Kalba, 5 kalbėjimo potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Minėdama Tarptautinio raštingumo dieną UNESCO komisija atkreipia dėmesį, kad ir naujausios technologijos padeda didinti gyventojų raštingumo lygį - Kalba, 5 kalbėjimo potemė. (2016 m. Sausio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/minedama-tarptautinio-rastingumo-diena-unesco-komisija-atkreipia-demesi-kad-ir-naujausios-technologijos-padeda-didinti-gyventoju-rastingumo-lygi-kalba-5.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 14:06
×