Miniatiūra Kūrybinis rašymas


Miniatiūra apie knyga. Kaip rašyti miniatiūra. Miniatiūros rašymas. Kaip parasyti miniatiura. Kaip rasyti miniatiūra apie knyga. Parasyk miniatiura apie knyga. Miniatiūros apie knygas. Miniatiuros pavyzdys. Kaip parasyti miniatiura apie knyga. Knygos miniatiura.

Kūrybinis rašymas. Mokysimės kurti miniatiūrą. Kūryba. ,,Kūryba – tai judesys iš praeities ateitin. Miniatiūra. Miniatiūr? arba vaizdelis, impresija. Nesudėtingo turinio, mažos apimties. Miniatiūra dar vadinama. Rankraštinės knygos iliustracija. Miniatiūra -. Mažos apimties kūrinys, kuriame labai svarbu potekstė. Tai įamžintos akimirkos grožis tiesioginiai įspūdžiai. Jausmų kaita. Nuotaikų kaita. Jos žavesys – potekstė. Miniatiūra – spalvų pasaulis. Tai nebūtinai poetiški vaizdiniai, bet jie įprasminami kasdienybėje. Ieškoma grožio paprastuose kasdienybės dalykuose. Nepamirškite, kad miniatiūra turi ir trumpą siužetą. UŽDUOTIS Parašykite miniatiūrą pasirinkta tema. Vienatvė. Sutrypti. Draugystė. Miniatiūros pavyzdys. Ana Saksė Parkritau į žolę ir pravirkau. Mirštantis medis. Augančio miesto mūrų fone, ant nedidelio kalnelio. Jo sunkus batas. Juk mes visi. Kur dvi nuostabios melodijos susilieja į vieną. Sėkmės kūryboje. L. Kairienė.
  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 1630 KB
  • 2014 m.
  • 23 puslapiai (433 žodžiai)
  • Adelė
  • Miniatiūra Kūrybinis rašymas
    10 - 7 balsai (-ų)
Miniatiūra Kūrybinis rašymas. (2014 m. Gegužės 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/miniatiura-kurybinis-rasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 20:50
×