Miniatiūriniai kuro elementai verslo planas


Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo idėja. Kas yra miniatiūriniai kuro elementai? Verslo tikslai, galimybės ir orientyrai. Prekės aprašymas. Verslo idėjos inovatyvumas. Rinkos tyrimas. Tendencijos rinkoje. Konkurentai. Rizika.

Mobilieji telefonai, fotoaparatai, mp3/mp4 grotuvai tapo kasdieniais dalykas mūsų gyvenime. Visi šie prietaisas savo veikimui reikalauja energijos. Dažnai išvykę iš namu į darbą, universitetą, o galbūt tiesiog į gamtą šie prietaisai išsikrauna ir nelieka jokios galimybės susisiekti su artimaisiais, pasiklausyti muzikos ar įamžinti gyvenimo įvykius fotoaparatu. Kad šią problemą išspręsti mūsų elektroninė parduotuvė prekiaus miniatiūriniais kuro elementais, kurių dėka vartotojai galės pasikrauti savo elektorinius įrenginius be rozetės.

Yra daugybė elektroninių parduotuvių, kurios prekiauja ne tik elektronikos prietaisais, bet ir rūbai, knygomis ir t.t. Tačiau Lietuvoje nėra tokios elektroninės parduotuvės, kuri prekiautu miniatiūriniais kuro elementais. Galbūt yra užsienio elektroninėse parduotuvėse tokio pobūdžio prietaisų, tačiau jų atsiuntimas į Lietuvą užtrūktu, o iš mūsų įsigijus prekę klientas gautu ją paštu trijų dienų bėgyje.

Kaip jau minėjome yra ne viena elektroninė parduotuvė parduodanti įvairiausias prekes, tačiau lietuviškos parduotuvės tokio pobūdžio nėra. Mes planuojame pirkti miniatiūrinį kuro elementą iš švedų firmos, kuri gamina šio tipo prietaisus ir parduoda elektroninėje savo parduotuvėje.

Aišku, mūsų būsimi klientai galėtu prekę tiesiogiai užsisakyti iš pirmųjų rankų, tačiau ši elektroninė parduotuvė, kuri prekiauja tik tokio tipo prietaisais nėra žinoma Lietuvoje ir taip pat reiktų ilgai laukti, kol klientas gautų prekę.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 218 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (901 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • Miniatiūriniai kuro elementai verslo planas
    10 - 10 balsai (-ų)
Miniatiūriniai kuro elementai verslo planas. (2015 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/miniatiuriniai-kuro-elementai-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 01:44
×