Minties galia


Minties galia. Traukos dėsnis Pritrauk gerus dalykus vietoj blogų Norai Negatyvios mintys Mintys Išvados. Traukos dėsnis. „Man pats papraščiausias būdas suvokti traukos dėsnį – tai įsivaizduoti save esant magnetu. Jeigu mintyse žinai, ko nori, ir jei tik ta mintis suksis tavo galvoje. „Proto galių virpesiai yra subtiliausi ir todėl galingiausi iš visų esamų. Pritrauk gerus dalykus vietoj blogų. Vienintelė priežastis, kodėl žmonės neturi to. Tai, ką galvoji dabar, kuria tavo ateities gyvenimą. Tavo gyvenimas tavo. Norai. Stiprūs norai sukuria. Negatyvios mintys. Žmones baudžia jų pačių sukurti reiškiniai. Jei žmogus susitelkia ties kokiu nors klausimu ir sprendimas vis išslysta. Minčių pasaulis pilnas neišreikštų minčių. Didžioji gyvenimo paslaptis – tai trakos dėsnis. Jūs valdote savo protą, o ne protas valdo jus.


„Man pats papraščiausias būdas suvokti traukos dėsnį – tai įsivaizduoti save esant magnetu. Ir aš žinau, kad magnetas pritrauks prie savęs lygiai tokius pačius dalykus”. - Johanas Assarafas Traukos dėsnio principas – panašus traukia panašų, taigi galvodamas kokią nors mintį, pritrauki daugiau panašių minčių. Dabartinis tavo gyvenimas – praeities minčių atspindys. Tai apima visus gerus dalykus, ir tuos, kurių nelaikai tokiais puikiais. Kadangi pritrauki tai, apie ką daugiausia galvoji, lengva pastebėti, kokios mintys dominavo kiekvienoje tavo gyvenimo srityje, nes tai tapo tavo patirtimi.

„Proto galių virpesiai yra subtiliausi ir todėl galingiausi iš visų esamų.” – Charlesas Hanelis.

Tai, ką galvoji dabar, kuria tavo ateities gyvenimą. Kadangi be perstojo galvoji, vadinasi, be paliovos kuri. Jeigu skundiesi, traukos dėsnis pasistengs, kad tavo gyvenime būtų daugiau situacijų, kuriomis galėtum skųstis. Jei klausaisi kito žmogaus, kuris dėl ko nors skundžiasi, ir į tai sutelki savo dėmesį, susitapatini su juo, pritari jam, tai tuo metu pritrauki daugiau situacijų, kuriomis galėsi pats piktintis.

  • MS PowerPoint 2670 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (612 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Gabija
  • Minties galia
    10 - 7 balsai (-ų)
Minties galia. (2016 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/minties-galia.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 01:20
×