Mintys apie toleranciją


Vaiku tolerancijos mintys. Zodziai apie draugyste. Tolerancija ir meilė citatos. Zodziai apie tolerancija vaiku zodziais. Zodziai apie tolerancija. Tolerancija citatos. Posakiai apie tolerancija. Gražus žodžiai apie toleranciją. Tolerancijos citatos. Citatos apie tolerancija kitatsuciams.

Tolerancija. Salantų gimnazijos mokinių mintys apie toleranciją. Tolerancija – tai lyg gerumo laivas plaukiantis per pasaulį. Tolerancija – tai žodis, kuriuo apibūdiname draugiškus, mandagius žmones gerbiančius kitus. Tolerancija – tai pakantumas kitų žmonių atžvilgiu. Tolerancija – tai, pagarba, pakantumas, geri darbai, draugystė, meilė. Tolerancija – pagarba. Tolerancija – tai, ko Lietuvoje nėra. Tolerancija – tai nesityčiojimas iš neįgalaus žmogaus, tai kito žmogaus nuomonės gerbimas. Kitos rasės žmogus. Tolerancija – tai yra draugystė, mandagumas, meilė. Tolerancija – tai įvairių žmonių priėmimas ir draugavimas. Priimk kitus, nesvarbu kokia jų išvaizda. Mylėk ne tik save, bet ir savo priešus ir šiandien būtinai juos apkabink. Tolerancija – tai, gerbti kitus žmones. Tolerantiškas žmogus gerbia kitų tautų žmones. Tolerancija – tai pagarba sau, draugui, suaugusiems, kitos šalies žmonėms. Tolerancija, tai draugystė su žmonėmis, kurie yra kitokie nei tu. Priimk žmogų tokį, koks jis yra. Tolerantiškas žmogus yra draugiškas, suprantantis, užjaučiantis. Tolerancija – tai gebėjimas atleisti, suprasti kitą žmogų, jo veiksmus. Tolerancija, tai geras jausmas, kai gali kitiems atleisti. Užuojauta ir tolerancija yra ne silpnumas, o didelis stiprybės ženklas. Mano manymu, visuomenė, kurioje mes gyvename yra iš dalies tolerantiška.

Tolerancija – tai, pagarba, pakantumas, geri darbai, draugystė, meilė.

Tolerancija – pagarba kitiems, mandagus elgesys, savęs neišaukštinimas. Reikia elgtis su kitais taip, kaip nori, kad su tavimi elgtųsi.

Kitos rasės žmogus yra ne išimtis bendrauti su juo: reikia tik išmokti kalbą ir nuoširdžiai šypsotis.

Tolerancija – tai įvairių žmonių priėmimas ir draugavimas, nesvarbu kokie jie yra – kitataučiai, negražūs ir pan.

Mylėk ne tik save, bet ir savo priešus ir šiandien būtinai juos apkabink, nes paskui gali būti per vėlu.

  • MS PowerPoint 2121 KB
  • 2016 m.
  • 24 puslapiai (265 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Liveta
  • Mintys apie toleranciją
    6 - 6 balsai (-ų)
Mintys apie toleranciją. (2015 m. Sausio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/mintys-apie-tolerancija.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 04:48
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo