Mintys apie verslą


Mintys apie verslą. Didžiausias nusikaltimas prieš finansinę gerovę. Verslo pasaulyje yra dvi skirtingos pajamų rūšys pinigai ir patirtis. Viską galima padaryti geriau, negu buvo daroma iki šiol. Aš nemoku gerų algų todėl, kad turiu daug pinigų. Jei norite, kad jums pavyktų, jūsų širdis turi būti jūsų versle. Nėra prasmės samdyti protingus žmones ir nurodinėti. Raktas į verslo sėkmę - inovacijos. Geras sprendimas - patirties rezultatas. Tai nekintantys verslo dėsniai žodžiai yra žodžiai. Jeigu aš turiu tūkstančius idėjų. Niekada neiškils tas, kuris nedaro tai. Jei manote, kad galite - jūs galite. Patys blogiausi klientai - geriausias žinių šaltinis. ” Billas Gatesas, ,,Microsoft” įkūrėjas.

,,Jei norite, kad jums pavyktų, jūsų širdis turi būti jūsų versle, o jūsų verslas turi būti jūsų širdyje.’’ Thomas J. Watson, buvęs IBM prezidentas.

,,Raktas į verslo sėkmę - inovacijos, kurias, savo ruožtu, gimdo kūrybiškumas.” James Goodnight, verslininkas, SAS steigėjas ir generalinis direktorius.

,,Geras sprendimas - patirties rezultatas. Tačiau patirtis - tai blogų sprendimų rezultatas.” Walter Wriston, Amerikos Finansų tarnybos Citicorp vadovas.

,,Jeigu aš turiu tūkstančius idėjų, ir tik viena iš jų pasirodo esanti vaisinga, aš patenkintas.” Alfredas Nobelis, švedų chemikas, inžinierius, žymus verslininkas pramonininkas.

  • MS PowerPoint 59 KB
  • 2016 m.
  • 15 puslapių (278 žodžiai)
  • Universitetas
  • Pinija
  • Mintys apie verslą
    10 - 7 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Mintys apie verslą. (2015 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/mintys-apie-versla.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 20:11
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo