Mirties stadijos


Mirties stadijos. Mirimo stadijos. Pirmoji stadija-neigimas. Daugelis susirgusių sunkia liga (dažniausiai mirtina) neigia fakta kad jie gali mirti. Antroji stadija-pyktis. Pyktis, yra visiškai priešinga stadija neigimui. Trečioji stadija- derybos. Kartais ligoniai, kurie nori palengvinti savo nerimą. Ketvirtoji stadija- depresija. Ji padeda pasiruošti. Penktoji stadija- susitaikymas. Ligonis pagaliau susitaiko. Paskutinioji stadija-viltis. Mirštantysis per paskutines gyvenimo akimirkas dar vis turi vilties išgyti. Taigi, visos šios stadijos padeda pasiruošti į paskutiniają kelionę į kitą gyvenimą.

Yra šešios mirimo stadijos, tai: neigimas, pyktis, derybos, depresija, susitaikymas, viltis. Kad žmogus mirtų laimingas, jis turi visas šias stadijas pereiti.

Pyktis, yra visiškai priešinga stadija neigimui. Tai dažniausiai nekontroliuojama, ir gali sugriauti visus santykius su šeima, draugais ir aplinkiniais. Pyktis nėra nukreipiamas asmeniškai y žmogu, jis nukreipiamas į aplinką, kuriame yra ligonis.

Kartais ligoniai, kurie nori palengvinti savo nerimą, dažniausiai kreipiasi į Dievą, kuriam prisiekinėja dauguma dalykų norėdami gauti šiokią tokią viltį ir mirti be kančių.

Ji padeda pasiruošti pačiai mirčiai. Yra dvi depresijos rūšys: Pirmoji tai supratimas, jog išgyti nėra vilties, o antroji: baimė mirti ir prarasti tau mylimus žmones.

  • MS PowerPoint 78 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (311 žodžiai)
  • Viktorija
  • Mirties stadijos
    10 - 4 balsai (-ų)
Mirties stadijos. (2014 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/mirties-stadijos.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 09 d. 05:48
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo