Mirusių poetų draugija filmo analizė


Mirusiuju poetu draugija. Allinurl: mirusiu poetu draugija. Mirusiu poetu draugija analize. Mirusiu poetu draugija pedagogika recenzija.

„Mirusių poetų draugija“ filmo analizė.

Šis filmas, sukurtas 1989m., perkelia mus į tuos laikus, kai dar visuomenė nebuvo tiek kompiuterizuota ir technizuota, o jaunimas- gal kiek mažiau sugadintas šio technizuoto pasaulio. Šiame filme išryškėja bei išsiskiria naujai priimtas, buvusio koledžo absolventas, literatūros mokytojas John‘as Keating‘as ir jo vedamos pamokos. Šio žmogaus įneštos idėjos – viso filmo esmė. Nors žiūrovas mato jį tik pamokose su mokiniais bei keletu kitų mokytojų, o asmeninis gyvenimas yra likę už kadro, jis palieka įspūdį savo požiūriu į gyvenimą, dėstomu dalyku, savitu būdu vesti pamokas. Jau pirmoji šio mokytojo vedama literatūros pamoka įneša intrigą tiek žiūrovui, tiek klasės kolektyvui : mokiniai kviečiami išeiti į koridorių ir „įsiklausyti“ į tai, ką šnabžda senos nuotraukos, kuriose įamžintos koledžo absolventų kartos. John‘as Keating‘as akivaizdžiai kitoks nei dauguma mokytojų ir apskritai suaugusiųjų, supančių šiuos jaunuolius.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2015 m.
  • 1 puslapis (258 žodžiai)
  • Matas12399
  • Mirusių poetų draugija filmo analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Mirusių poetų draugija filmo analizė. (2014 m. Lapkričio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/mirusiu-poetu-draugija-filmo-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 25 d. 10:44
×
97 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo