Miško biosferos poligono gamtotvarkinis planas


Biosferos poligonas. Miesto misko planavimas referatas. Misko biosferos poligonas. Rūdninkų poligonas. Adutiškio guntauninkų miškų biosferos poligonas. Gamtotvarkos spera. Birvetos poligonas. Adutiskio-guntauninku biosferos poligono ribos. Diplominis darbas gamtotvarkos. Adutiškio guntauninkų biosferos poligonas.

Teritorijos aprašymas. Teritorijos padėtis ir ribos. Teritorijos teisinis statusas ir svarba. Teritorijos fizinės-geografinės sąlygos. Hidrografinės, hidrologinės sąlygos. Gamtotvarkos plano tikslai ir uždaviniai. Gamtotvarkos plano tikslai. Gamtotvarkos plano uždaviniai. Stiprybių, silpnybių, galimybių ir grėsmių analizė. Gamtotvarkos priemonių įgyvendinimo planas.

Paukščių apsaugai svarbi teritorija adutiškio – guntauninkų miškas ( toliau adutiškio - guntauninkų miško past; past) yra rytų lietuvoje, maždaug 8 km į šiaurę nuo ignalinos miesto ir 10 km į šiaurę nuo švenčionių miesto. Teritorijos plotas 5670 ha. Ji priklauso utenos apskrities ignalinos rajono ir vilniaus apskrities švenčionių rajono savivaldybių teritorijoms.

Adutiškio – guntauninkų miškų biosferos poligonas yra suskirstytas į dvi atskiras šalia viena kitos esančias teritorijas. Viena teritorija yra didesnė ir jos didžiąją dalį sudaro adutiškio kiškas, kitą – guntauninkų miškas. Abu šiuos miškus skiria atviri plotai ir kamojos upe.

Rytinė adutiškio – guntauninkų miško paukščių apsaugai svarbi teritorija (past) ribojasi su lietuvos respublikos valstybine siena bei juodasų upeliu ir kamojos upe. Šiaurinė ir šiaurės rytų biosferos poligono pusė ribojasi su atviruose laukuose išsidėsčiusiais miškų masyvais bei birvėtos ir kamojo upėkis. Vakarinė adutiškio – guntauninkų miško past ribojasi su katinautiškių ežeru, o šiaurės vakaruose – su svirkų ežęru. Pietuose plyti atviri laukai ir teritorija pietuose ribojasi su lazdinių ežeru ir mišku sodelis.

  • Aplinka Namų darbas
  • Microsoft Word 247 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (1224 žodžiai)
  • Rita
  • Miško biosferos poligono gamtotvarkinis planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Miško biosferos poligono gamtotvarkinis planas. (2012 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/misko-biosferos-poligono-gamtotvarkinis-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:55
×