Miško įveisimas ne miško žemėje


Misko iveisimas zemes ukio paskirties zemeje. Miško įveisimo ypatumai. Zeldiniu iveisimas. Zeldiniai zemes ukio paskirties zemeje. Misko iveisimas misko paskirties zemeje. Nzt miško įveisimas ne miško žemėje. Lauku apsauginiai zeldiniai ju iveisimas. Miško įveisimas ne miško žemėje taisyklės. Miško įveisimo prie gyvenvietės taisyklės. Dėl miško įveisimo ne miško žemėje.

Įvadas. Miško įveisimo būdai ir eiliškumas. Miško želdinių įveisimo ypatumai skirtingos funkcinės paskirties sklypuose. Laukų apsauginių želdinių įveisimas. Želdinių palei vandens telkinius įveisimas. Ūkinės ir gamybinės paskirties želdinių įveisimas. Pakelių miško želdinių įveisimas. Gyvenviečių, sodybų želdinių, įveisimas. Literatūra.


Žemė želdinama dviem metodais: sėjimu ir sodinimu. Galimas ir mišrus miško želdinimo metodas, kai sėjimas derinamas su sodinimu.

Miško želdinimo eiliškumas turi būti nurodytas savivaldybių teritorijų miškų išdėstymo žemėtvarkos schemose. Pirmiausia želdintini plotai, kuriuose miško želdiniai atliktų priešerozinę ar priešdefliacinę funkcijas, vėliau – plotai, kurie atliks biologinės įvairovės išsaugojimo, gamtinio karkaso kompensacijos ir laukų apsaugos funkcijas, o taip pat – ūkinės veiklos poveikiams jautriose zonose esantys plotai, ir paskiausiai – visi kiti žemės ūkiui netinkami plotai.

Eroduojamose žemėse pirmiausia reikėtų apželdindti žemės ūkiui netinkamus, statesnius kaip 10ŗ

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2016 m.
  • 7 puslapiai (1793 žodžiai)
  • Kolegija
  • Nika
  • Miško įveisimas ne miško žemėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Miško įveisimas ne miško žemėje. (2011 m. Vasario 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/misko-iveisimas-ne-misko-zemeje.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 02 d. 13:31
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo