Miškotvarkos specializacijos gamybinės praktikos ataskaita


Įvadas. Susipažinimas su praktikos vieta – valstybiniu miškotvarkos institutu. Susipažinimas su girininkija. Skyrius. Miškų inventorizacija. Sklypinė miškų inventorizacija. Sklypų ribų projekto parengimas. Pirminiai ir pagrindiniai natūrinių darbų dokumentai. Sklypų taksacinis aprašymas. Taksacinės kortelės pildymas. Taksacinių kortelių ir fotoabrisų sutvarkymas. Skyrius. Vidinės miškotvarkos projektas. Valstybinių miškų vidinės miškotvarkos projektas. Privačių miškų vidinės miškotvarkos projektas. Skyrius. Skaitmeninė kartografija ir duomenų bazės. Susipažinti su gis raida lietuvos miškotvarkoje ir naudojamomis technologijomis. Susipažinti su miškotvarkos kartografine ir taksacine medžiaga bei jos parengimu. Išvados. Literatūros sąrašas.

Miškotvarkos specializacijos praktika būtina norint įgyti praktinių įgūdžių, išmokti panaudoti kolegijoje įgytas teorines žinias, gebėtini pritaikyti gabumus atliekant paskirtas užduotis. Pagrindine praktikos vieta – Valstybinis miškotvarkos institutas ir jo šiuo metu tvarkomi objektai: Šakių urėdija, Lėkėčių girininkija. Praktikos tikslas – turimas teorines ir praktines žinias pritaikyti konkrečiuose darbuose, įgyti patirties vykdant miškotvrakos darbus, susipažinti su naujausiais miškų inventorizacijos metodais bei pažangiausiomis technologijomis. Specialybinių žnių įvertinimui parengta ataskaita. Jos medžiaga buvo renkama visą praktikos laikotarpį.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2013 m.
  • 32 puslapiai (6525 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gintare
  • Miškotvarkos specializacijos gamybinės praktikos ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Miškotvarkos specializacijos gamybinės praktikos ataskaita. (2013 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/miskotvarkos-specializacijos-gamybines-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 21:13
×