Miškų apsauga nuo kenkėjų ir galimų ligų Tytuvėnų Urėdijoje


Miškų apsauga nuo kenkėjų ir galimų ligų Tyrtuvėnų urėdijoje. Tytuvėnų miškų urėdija. Įvadas. Šio darbo tikslas ir pagrindiniai užsaviniai. Pagrindinės miškų ligos ir kenkėjai. Lajų kenkėjai. Liemenų kenkėjai. Miškų ligos ir kenkėjai. Apsaugos priemonės nuo miško kenkėjų ir ligų. Prevenciniai veiksmai nuo miškų kenkėjų ir ligų taikomi Tituvėnų urėdijoje. Išvados. Naudota literatūra.


Išanalizuoti Tytuvėnų urėdijos miškuose paplitusius kenkėjus ir medžių ligas. Įvertinti apsaugos priemones, skirtas apsaugoti miškus nuo kenkėjų ir ligų Apžvelgti tikslinę literatūrą susijusią su miškų kenkėjais ir ligomis, pateikti išvadas.

Prevenciniai veiksmai nuo miškų kenkėjų ir ligų taikomi Tituvėnų urėdijoje.

Naujų inkilų iškėlimas Senų inkilų išvalymas ir remontas Feromoninių gaudyklių iškėlimas Gaudykles valyti kas 7-10 dienų. Kovai su spygliuočių liemenųkenkėjais išdėstyti vabzdžiagaudžius medžius pagal miškų urėdijos paskirstymą.

Žvalgyti valstybinių miškų sanitarinę būklę, ypač vyresnių kaip 50 metų eglynų. Paženklinti pavojingų liemenų kenkėjų apniktus medžius ir juos savalaikiai pašalinti iš miško. Pastebėjus kenkėjų ar ligų židinius privačiuose miškuose, apie tai pranešti raštu Valstybines miškų tarnybos teritoriniam poskyriui.

Želdinių apsauga repelentais nuo žvėrių. Nepageidaujamos augalijos naikinimas arboricidaisherbicidais. Miško savininkų mokymas.

Tytuvėnų urėdijos miškuose paplitę lajų ir liemenų kenkėjai. Dažniausias – grambuoliai. Taikomos apsaugos priemonės nuo kenkėjų gali būti prevencinės, biologinės, cheminės bei fizikinės.

  • MS PowerPoint 1054 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 30 puslapių (1231 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aušra
  • Miškų apsauga nuo kenkėjų ir galimų ligų Tytuvėnų Urėdijoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Miškų apsauga nuo kenkėjų ir galimų ligų Tytuvėnų Urėdijoje. (2017 m. Lapkričio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/misku-apsauga-nuo-kenkeju-ir-galimu-ligu-tytuvenu-uredijoje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 14:38
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo