Miškų įstatymas


Miškų apskaita ir miškų kadastras. Valstybinis misku kadastras ir miskotvarkos projektas. Miškų įstatymo konspektas. Misko apsauga kursinis. Misko ūkio įstatymas. Misko zemes istatymas. Zemes istatyma analize. Miskotvarkos kursinis darbas pavyzdys. Miskotvarkos kursinis projektas. Misko kenkejai savarankiski darbai.

Įvadas. Įstatymo tikslai ir galiojimas. Pagrindinės sąvokos. Miškų grupės. Miškų nuosavybė. Valstybinės miško žemės nuoma. Valstybinis miškų valdymas ir miškų įstatymo vykdymo priežiūra. Ekonominis miškų ūkio reguliavimas. Piliečių buvojimas miške. Miško naudojimas. Miško savininkų, valdytojų ir naudotojų pareigos. Miško valdytojų, savininkų ir naudotojų teisė naudotis mišku bei jo ištekliais. Miško išteklių naudojimo teisės nutraukimas. Miško žemės pavertimas kitomis naudmenomis. Miško žemės sausinimas, tręšimas ir kelių tiesimas. Tarnybinės žemės dalos. Valstybinis miškų kadastras ir miškotvarkos projektas. Valstybinė miškų inventorizacija, miškų apskaita ir miškų kadastras. Miškotvarkos projektas. Miško atkūrimas, auginimas ir kirtimas. Miško atkūrimas ir įveisimas. Medynų auginimas ir kirtimas. Miškų apsauga. Miškų apsaugos uždaviniai. Miškų apsauga nuo gaisrų ir stichinių nelaimių. Miškų apsauga nuo ligų ir kenkėjų. Miškų apsauga nuo naminių gyvulių ir žvėrių daromos žalos. Miškų apsauga nuo kenksmingos taršos. Atsakomybė už miškų įstatymo pažeidimus. Atsakomybė. Neteisėta veika padarytos žalos atlyginimas.
  • Žemės ūkis Analizė
  • Microsoft Word 24 KB
  • m.
  • 11 puslapių (3796 žodžiai)
  • Maklaudas
  • Miškų įstatymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Miškų įstatymas. (2012 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/misku-istatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 15:11
×