Mitai – pasakojimai apie dievus, didvyrius ir didžiuosius kosminius įvykius – paplitę daugelyje pasaulio kultūrų, jie atskleidžia pradinius ir esminius dalykus - Literatūra, 5 kalbėjimo potemė


Mitu svarba lietuviu kulturai. Mitai apie didvyrius. Pasaulio mitai svarbus lietuviu kulturai. Mitai svarbus nes. Remdamiesiskaitytais mitais, nusakykite, kokie lietuvių kultūrai svarbūs dalykai juose atskleidžiami.. Lietuviu kultura mituose. Mitai – pasakojimai apie dievus, didvyrius ir didžiuosius kosminius įvykius – paplitę daugelyje pasaulio kultūrų, jie atskleidžia pradinius ir esminius dalykus. remdamiesi skaitytais mitais,. Ką atskleidžia mums mitai?. Mitai apie didvyrius ir dievus.

2016 m. Literatūra 5 potemės kalbėjimo pavyzdys su išplėstiniu planu, šaltiniais. Mitai ir pasakojimai apie Dievus kalbėjimo potemė 10 klasei.

5. Mitai – pasakojimai apie dievus, didvyrius ir didžiuosius kosminius įvykius – paplitę daugelyje pasaulio kultūrų, jie atskleidžia pradinius ir esminius dalykus. Remdamiesi skaitytais mitais, nusakykite, kokie lietuvių kultūrai svarbūs dalykai juose atskleidžiami.


Tai ką dabar vadiname mitais, senovėje buvo perduodama iš lūpų į lūpas kaip vertingiausios žinios apie gyvenimą. Mituose galime rasti pasaulio ir žmogaus sukūrimo istorijas, egzistencijos prasmę, įvairiausius išmintingų žmonių patarimus kasdieniniams gyvenimo atvejams. Istorijas apie Dievus ir didvyrius, iš kurių galime pasimokyti kaip iš pavyzdžio. Labiau pasigilinus matyti, jog tame slypi labai gili prasmė. Taip garsieji mitai išliko iki šių dienų. Jie net ir po daugelio šimtmečių džiugina šiandieninį skaitytoją savo turiningumu, menine kalba. Senovėje mes randame didžias civilizacijas. Išlikusios žinios mitų formą galėtų mums atskleisti gerokai daugiau, nei žinome.

Šiandien aš panagrinėsiu savo skaitytus mitus, kurie man paliko gilų įspūdį ir pabandysiu paaiškinti, kokie lietuvių kultūrai svarbūs dalykai atskleidžiami šiuose senovės literatūros lobynuose.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 21 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1064 žodžiai)
  • Mokykla
  • Mitai – pasakojimai apie dievus, didvyrius ir didžiuosius kosminius įvykius – paplitę daugelyje pasaulio kultūrų, jie atskleidžia pradinius ir esminius dalykus - Literatūra, 5 kalbėjimo potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Mitai – pasakojimai apie dievus, didvyrius ir didžiuosius kosminius įvykius – paplitę daugelyje pasaulio kultūrų, jie atskleidžia pradinius ir esminius dalykus - Literatūra, 5 kalbėjimo potemė. (2016 m. Sausio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/mitai-pasakojimai-apie-dievus-didvyrius-ir-didziuosius-kosminius-ivykius-paplite-daugelyje-pasaulio-kulturu-jie-atskleidzia-pradinius-ir-esminius-dalykus.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 18:41
×