Mityba ir sveikata skaidrės


Skaidres apie mityba. Skaidrės apie sveikatą. Mityba skaidres. Skaidres apie maista. Mityba, maisto medziagos skaidres. Kas yra sveikata skaidres. Mitybos įtaka vaiku sveikatai skaidres. Ppt sveikata ir mityba. Skaidrės apie sveiką maistą. Pristatymas apie sveikata.

Kas yra mityba? Kas yra reikalinga žmogaus organizmui? Informacija apie pagrindines maisto medžiagas:. Angliavandenių šaltiniai,. Baltymų šaltiniai,. Riebalų šaltiniai,. Vitaminai ir mineralinės medžiagos. Teisinga mityba. Kaip mityba yra susijusi su sveikata? Klausimai. Atsakymai. Naudingos nuorodos.

Tarptautinės organizacijos tikina, kad visiems mūsų planetos gyventojams maisto pakanka, tačiau 70% gyventojų mityba yra laikoma nevisaverte. Išpopuliarėjo greito maisto užkandinės, taupydami žmonės perka prastesnius, blogesnės kokybės maisto produktus ir dėl laiko stokos gaminimas namie yra retas atvejis.

Kasmet badu miršta maždaug 10mln. Žmonių, iš jų net 6mln.-vaikai. Šie duomenys rodo, jog neprievalgis ir badas yra globalinė problema, kuri yra ypač aktuali ekonomiškai silpnose šalyse.

  • MS PowerPoint 502 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių
  • Ugne
  • Mityba ir sveikata skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Mityba ir sveikata skaidrės. (2012 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/mityba-ir-sveikata-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 27 d. 04:36
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo