Mityba pagal kraujo grupę


Įvadas. Kraujo grupės. O (I) – nulinė kraujo grupė. A (II) – antroji kraujo grupė. 4. B (III) – trečioji kraujo grupė. AB (IV) – ketvirtoji kraujo grupė. 5. Piteris D'Adamas. Mitybos ir kraujo grupės ryšio ištakos. Neigimas požiūris į mitybą pagal kraujo grupes. Informacijos apie mitybą pagal kraujo grupę gausumas. Išvados. 10. Literatūros sąrašas.

Teigiama, kad tarp mitybos ir kraujo grupės egzistuoja savitarpio ryšys. Skiriasi žmonių figūra, plaukų spalva, amžius, lytis, kilmė ir tautybė. Taip pat skiriasi ir būdas, kaip mūsų organizmas pasisavina maistą, ar jis augina nereikalingus kilogramus, ar atsikrato antsvorio. Kad išliktume sveiki ir darbingi, mums reikia maisto, kuris būtų suderintas su mūsų vadinamuoju „biocheminiu individualu“. Teisingai biocheminiu požiūriu subalansuota mityba gali padėti sureguliuoti svorį, atsikratyti alergijų, palengvinti virškinimo organų darbą ir padėti išvengti medžiagų apykaitos sutrikimų.

Referato tikslas- parodyti mitybos ir kraujo grupės ryšį, paremtą daktaro P. D’Adamo tyrimais. Parodyti šio ryšio atsiradimo istoriją. Supažindinti su keturiais kraujo grupės tipais. Atskleisti keturioms kraujo grupėms naudingą, neutralią ir nepatartiną mitybą (maisto produktus) bei su sveikata susijusius aspektus. Supažindinti su esančia literatūra šia tema, pagrindiniu tyrėju. Taip pat parodyti ir esamą neigiamą požiūrį į mitybą pagal kraujo grupę.

  • Biologija Namų darbas
  • Microsoft Word 62 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (3227 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Mityba pagal kraujo grupę
    10 - 2 balsai (-ų)
Mityba pagal kraujo grupę. (2014 m. Rugsėjo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/mityba-pagal-kraujo-grupe.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 01:07
×