Mityba skaidrės (2)


Mityba. Tūrinys. Kas yra mityba ?. Mitybos piramidė. Teisinga mityba. Maistas. Angliavandeniai. Baltymai. Riebalai. Vanduo. Organizmo gydimas vandenių. Vitaminai ir mineralinės medžiagos. Mityba ir sveikata. Mankštos nauda organizmui. Mitybos problemos. Dietos. Virškinimas. Virškinimo būdai. Virškinimas žmogaus organizme. Medžiagų ir energijos apykaita.

Visa tai ką gamina žmogus, perdirbdamas natūralius produktus, tai ką gamina pramonė ir ką žmogus ima savo mitybai tiesiog iš gamtos, vadinama maisto produktais. Maisto rūšys: Grūdinių kultūrų produktai Daržovės ir vaisiai Pieno produktai Mėsa ir žuvis.

Vandens vartojimo nauda: Stiprina imunine sistemą Pašalina kūno nešvarumus Padeda apsisaugoti nuo kūno ligų Pagerina protinį budrumą.

Kontrastinis dušas Stimuliuoja kraujotaką Stiprina imuninę sistemą Tinkamas gydyti peršalimą ir gripą Skatina žaizdų ir užkrėtimų gijimą Atpalaiduoja bronchioles sergantiems bronchine astma.

Šildantis kompresas Gerklei – gerklės uždegimui ir laringitui gydyti Krūtinei – kosuliui, bronchitui ir plaučių uždegimui gydyti.

Apytakai: Stiprina širdies raumenį Reguliuoja kraujospūdį Mažina širdies ligų riziką Imuninei sistemai: Saugo nuo infekcijų Mažina rizika susirgti vėžių.

Raumenims: Skatina energingumą bei ištvermingumą Pagerina raumenų tonusą Degina kalorijų perteklių Nervams: Atgaivina smegenis Skatina gerovės pojūtį Palengvina nerimą ir depresiją.

  • MS PowerPoint 4003 KB
  • 2016 m.
  • 20 puslapių (757 žodžiai)
  • Modesta1996
  • Mityba skaidrės (2)
    10 - 2 balsai (-ų)
Mityba skaidrės (2). (2014 m. Sausio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/mityba-skaidres-2.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 15 d. 10:34
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!