Mityba: sveika gyvensena


Mityba sveika gyvensena. Pamokos uždavinys. Sveikata – tai. Nuo ko priklauso sveikata? Maistas Judėjimas Poilsis Požiūris Aplinka. Pamąstyk , kaip šie 5 faktoriai lemia tavo sveikatą! Kas yra įprotis? Įprotis  žmogaus veiklos ir ugdymo procese susiformavęs polinkis atlikti tam tikrą veiksmą. Paanalizuok! Mitybos įpročius lemia. Šeima ir aplinka skatina šeimos narių bendravimą. Judėjimas. Paanalizuok! Kelintą valandą eini miegoti. Poilsis. Kokybiško miego rodiklis. Požiūris. Pagalvok ! 1. Ar šeimos nariai domisi sveika gyvensena. Aplinka. Pagrindiniai reikalavimai sveikai aplinkai. Švarus oras Švari aplinka. Ar atsispiri pagundoms (traškučiams. Jei perskaitėte šias skaidres atsidarykite užduočių lapą ir atlikite užduotį Sėkmės.


Sveikata – tai visiškos fizinės, psichinės, socialinės, protinės ir dvasinės gerovės būsena, o ne vien ligos ar negalios nebuvimas.

Tai - kasdienis gyvenimo būdas, kuris padeda žmogui išlikti sveikam, išsaugoti ar net gerinti savo sveikatą.

Pamąstyk , kaip šie 5 faktoriai lemia tavo sveikatą!

Įprotis:  žmogaus veiklos ir ugdymo procese susiformavęs polinkis atlikti tam tikrą veiksmą. Pvz. prieš valgį plauti rankas.

Šeima ir aplinka: skatina šeimos narių bendravimą, mokomasi valgymo kultūros, mandagumo, gražaus elgesio prie stalo Individualūs veiksniai: sveikata, charakteris...

Kelintą valandą eini miegoti?   2. Ar išeini pasivaikščioti grįžęs iš mokyklos? Jei ne tai kodėl?   3. Malonios laisvalaikio veiklos, kuriomis gali užsiimti arba užsiima visa tavo šeima.

  • MS PowerPoint 1566 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (309 žodžiai)
  • Mokykla
  • Justdestans
  • Mityba: sveika gyvensena
    10 - 3 balsai (-ų)
Mityba: sveika gyvensena . (2020 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/mityba-sveika-gyvensena.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 27 d. 08:09
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo