Mitybos piramidė


Sveikos mitybos piramidė. Tikslas. Sveika mityba. Pagrindiniai sveikos mitybos principai. Sveikos mitybos taisyklės. Kūno svoriui įvertinti naudojamas kūno masės indeksas (KMI). Mitai apie sveiką mitybą. Mitai apie sveiką mitybą. Mitai apie sveiką mitybą. Informacijos šaltiniai. Išvada.

Surinkti informaciją apie sveiką mitybą, sveiko gyvenimo būdą, sveikos mitybos piramidės ypatumus. Atlikti projektinį darbą. Tai ką sužinosime papasakoti ir darbą pristatyti klasei.

Pirmasis principas - saikingumas.  Antrasis principas – įvairumas Trečiasis principas - subalansavimas.

Pirma taisyklė - valgyti kiek galima įvairesnį maistą . Antra taisyklė - būtina išlaikyti normalų kūno svorį.  Trečia taisyklė - pasirinkti maistą, turintį mažai riebalų, ypač sočiųjų, ir cholesterolio.  Ketvirta taisyklė - valgyti kuo daugiau įvairių daržovių, vaisių, uogų ir grūdų produktų. Penkta taisyklė - Vartoti kuo mažiau (kiek tik įmanoma) cukraus ir saldumynų. Šešta taisyklė -  vartoti kuo mažiau valgomosios druskos. Septinta taisyklė - riboti alkoholio vartojimą.

Surinkome informaciją apie sveiką mitybą, sveiko gyvenimo būdą, sveikos mitybos piramidės ypatumus. Atlikome projektą ,,Sveikos mitybos piramidė” Tai ką sužinojome papasakojome ir pristatėme darbą klasei.

  • MS PowerPoint 1088 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (647 žodžiai)
  • Indrė
  • Mitybos piramidė
    10 - 6 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Mitybos piramidė. (2015 m. Balandžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/mitybos-piramide.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 07 d. 06:21
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo