Miuncheno suokalbis


Miuncheno suokalbio. Miunheno suokalbisa. Miuncheno suokalbis savoka. Rajonus,kuriuose daugiausia gyvena vokieciai. Pagal miuncheno suokalbi. Miuncheno rajonai. Miunheno suokalbis. Kas yra miuncheno suokalbis. Miuncheno suokalbis tikslas. Karikatura miuncheno sutartis.

Vokietija, jungtinė karalystė, Prancūzija ir Italija, iš principo jau susitarusios dėl Sudetų vokiečių srities perleidimo Vokietijai, susitarė dėl tokių šio perleidimo sąlygų ir formų, taip pat dėl būtinų priemonių ir skelbia, kad pagal šį susitarimą kiekviena jų yra atsakinga už tai, kad būtų užtikrintos priemonės, kurių reikia susitarimui įgyvendinti.

Vokietija, jungtinė karalystė, prancūzija ir italija, iš principo jau susitarusios dėl sudetų vokiečių srities perleidimo vokietijai, susitarė dėl tokių šio perleidimo sąlygų ir formų, taip pat dėl būtinų priemonių ir skelbia, kad pagal šį susitarimą kiekviena jų yra atsakinga už tai, kad būtų užt. Jungtinė karalystė, prancūzija ir italija susitarė, kad teri­torijos evakuacija bus baigta iki spalio 10 d. Ir kad nebus nu­griauti jokie statiniai. Čekoslovakijos vyriausybė atsakinga už tai, kad, evakuojant sritį, minėti statiniai nenukentėtų.

Evakuacijos formas detaliai nustatys tarptautinė komisija, sudaryta iš vokietijos, jungtinės karalystės, prancūzijos, italijos ir čekoslovakijos atstovų.

Rajonus, kuriuose daugiausia gyvena vokiečiai, vokietijos kariuomenė užims etapais1, pradedant spalio l d. <.

Likusią, daugiausia vokiečių apgyvendintą, sritį nedelsiant nustatys minėtoji tarptautinė komisija, ir ji bus vokietijos ka­riuomenės užimta iki spalio 10 d.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (464 žodžiai)
  • Rožė
  • Miuncheno suokalbis
    10 - 3 balsai (-ų)
Miuncheno suokalbis. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/miuncheno-suokalbis.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 20 d. 05:07
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo