Mobile Watch.net ir VISION informacinės sistemos


Įvadas. Sandėlio valdymo sistema VISION. Mobile Watch. net‘‘ automobilio judėjimo sekimo programa. Mobile Watch. net‘‘ ir VISION programų integravimas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Šiais laikais kompiuteriai vis labiau palengvina žmonių gyvenimą ir perima vis daugiau veiklos funkcijų. Šiuo metu informacinė sistema sudaroma kompiuterinės sistemos pagrindu. Ją sudaro 5 komponentės:

Informacijos valdymo sistemų raidos etapai skirstomi į tam tikrus šešis lygius, kuriuose priklausomai nuo mechanizuotai atliekamų informacijos apdorojimo ir perdavimo funkcijų skiriami šie procesai- priėmimas, laikymas, paruošimas, apdorojimas, kūrybinis perdirbimas, pateikimas.

Ši programa labai populiarėja JAV- ji skirta automobilių judėjimui po šalį sekti. Sistema sudaryta iš dviejų pagrindinių dalių: kompaktiško bevielio navigacinio modulio ir kompiuterinės programos informacijai apie kompiuterines programas vizualizuoti. Pagal funkcija prietaisas yra kompaktinis GPS navigatoriaus ir mobiliojo telefono su galimybe perduoti duomenis hibridas. Naudodamas signalais iš GPS palydovų, prietaisas kas sekundę automobilio padėtį. Šie duomenys suvedami į vidinę atmintį ir perduodami savininko kompiuteriui interneto per mobilųjį ryšį. Ši sistema turi 64 Mb vidinės atminties, o to užtenka informacijai apie milijoną koordinačių išsaugoti.

Šios dvi ar kitos panašios informacinės sistemos jas patobulinus gali sąveikauti tarpusavyje. ,,Mobile Watch.net‘‘- programa skirta transporto priemonei sekti, o sandėlio valdymo programa VISION skirta valdyti sandėlio procesus. Kiekviena iš šių programų jas patobulinus gali viena kitai padėti ir išlanksto informuoti apie artėjantį krovinį, jo būklę ar netgi išlanksto pranešti kokias paslaugas reikės atlikti klientui.

  • Microsoft Word 158 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (930 žodžiai)
  • Universitetas
  • Paulė
  • Mobile Watch.net ir VISION informacinės sistemos
    10 - 2 balsai (-ų)
Mobile Watch.net ir VISION informacinės sistemos. (2018 m. Sausio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/mobile-watchnet-ir-vision-informacines-sistemos.html Peržiūrėta 2019 m. Vasario 23 d. 06:31
×