Mobiliojo Ryšio Operatoriai Lietuvoje (2)


Įvadas. Mobiliojo ryšio operatoriai. Omnitel. Bitė. Tele. Eurocom. Teledema. Tella. Bendros paslaugos, teikiamos visų mobiliojo ryšio operatorių. Mobiliojo ryšio plėtra. Išvados. Bibliografinių šaltinių sąrašas. Priedai. Viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų kokybės rodiklių vertės 2007 m. Viešojo judriojo telefono ryšio tinklo ir (arba) paslaugų teikėjai.


1.12

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ buvo įkurtas 1993 m. UAB "Levi&Kuto". Lietuvoje pirmasis „Tele2“ salonas atsidarė 1999 metais. Nuo to laiko „Tele2“ stengiasi tapti rimtu varžovu ankstesniems monopolistams. Šios bendrovės misija – ‚teikti pigias ir paprastas telekomunikacijų paslaugas.“ Šiandien „Tele2“ siekia pasiūlyti mažiausią kainą vartotojui ir koncentruojasi į rinkas, kurios siūlo didžiausią potencialą. „Tele2“ vizija tapti stipriausia alternatyvia telekomunikacines paslaugas teikiančia bendrove Europoje.

Visi mobiliojo ryšio operatoriai nepaisant savo išskirtinumų teikia tas pačias paslaugas tik skirtingomis kainomis:

Skambučių registras - Paslauga registruoja praleistus skambučius esant išjungtam telefonui, išsikrovus baterijai ar vartotojui esant ne ryšio zonoje. Apie praleistus skambučius klientas informuojams asmeniškai sms žinute.

Numerio perkėlimo paslauga - Tai galimybė abonentui esamą operatorių pakeisti į kitą mobiliojo ryšio operatorių, nekeičiant savo abonentinio telefono numerio.

Tarptinklinis ryšys - tai galimybė mobiliojo ryšio paslaugų vartotojams užsienyje naudotis savo mobiliuoju telefonu su ta pačia SIM kortele. 

Balso paštas Tai paslauga, veikianti panašiai kaip atsakiklis tik daug pranašesnis. Esant ne ryšio zonoje, išjungus telefoną arba tiesiog nekeliant ragelio, balso paštas įrašo skambinančio amens pranešimą.

Šiandien be mobiliojo ryšio telefono nebeįsivaizduojame savo gyvenimo. Mobiliuoju telefonu naudojasi ir jauni, ir vyresni, mažas ar dideles pajamas gaunantys žmonės. Ir jų vis daugėja (žr. paveikslėlis 3). Nors mobiliojo ryšio rinka Lietuvoje nuolat kinta ( žr. paveikslėlis 2), tačiau mobiliojo ryšio kompanijos  vilioja pasiūlymais patenkinti net išrankiausio kliento poreikius, teikdamos ypač patrauklius mokėjimo planus tiek paprastam vartotojui, tiek verslo klientams.

  • Microsoft Word 9466 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1462 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dovydas
  • Mobiliojo Ryšio Operatoriai Lietuvoje (2)
    10 - 1 balsai (-ų)
Mobiliojo Ryšio Operatoriai Lietuvoje (2). (2017 m. Gruodžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/mobiliojo-rysio-operatoriai-lietuvoje-2.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 08 d. 04:21
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo