Mobiliosios patikros agentai egde paslaugose


Mobiliosios patikros agentai egde paslaugose. Įvadas. Motyvacija, darbo tikslai, uždaviniai ir atlikti darbai. Susiję darbai, jų apžvalga. Agentų platformos. Agentų platformos pasirinkimo kriterijai. Agentų technologijos standartai ir modeliai. Fipa standartas. Masif standartas. Masif ir fipa standartų palyginimas. Bdi – belief-desire-intention modelis. Agr – agent-group-role modelis. Agentų migracijos tipai. Silpnoji migracija. Stiprioji migracija. Agentų platformų kategorijos. Tarpinės platformos. Jade. Aglets. Grasshopper. Tryllian. Zeus. Samprotaujančios platformos. Jack. Socialinės platformos. Madkit. Kokybinė agentų platformų analizė. Kiekybinė agentų platformų analizė. Kiekybinės analizės išvados. Mobiliosios patikros agentų sistemos kūrimas. Modelio sukūrimas ir galimos alternatyvos. Alternatyva nr. „stacionaraus agento sistema“. Alternatyva nr. „mobilusis agentas su. Stacionariu db agentu“. Alternatyva nr. „mobilusis agentas be. Stacionaraus db agentu“. Produktų paieškos sistemos kūrimas. Sukurtos sistemos vertinimas. Išvados. Sąvokų apibrėžimai. Santrumpos. Šaltiniai.

Mobilieji agentai yra nauja besivystanti technologija, glaudžiai susijusi su paskirstytomis sistemomis, informacijos gavyba, žiniatinkliu, elektronine patikra ir dirbtiniu intelektu. Mobilusis agentas yra autonominė esybė, kuri gali heterogeniniuose tinkluose migruoti iš vieno įrenginio į kitą. Agentas gali sustabdyti savo veiklą bet kuriame taške, migruoti į kitą įrenginį ir ten pratęsti savo darbą. Mobiliųjų agentų metodologija nukrypsta nuo įprasto serverio/kliento architektūros ir iškelia naują paradigmą paskirstytose sistemose, kurioje agentai yra autonominiai.

Šis darbas yra trečioji magistro baigiamojo darbo dalis. Jame aprašomos ištirtos agentų platformos ir pateikiama apibendrinta platformų savybių lentelė. Pasirinktoms dviems agentų platformoms yra suprogramuoti testai ir įvertinta platformų sparta. Darbe pateikiamas kuriamos mobiliosios patikros agentų sistemos modelis, vertinami alternatyvūs modeliai ir pagrindžiamas pasirinktas modelis. Aprašoma sukurta mobiliosios patikros agentų sistema.

  • Informatika Bakalauro darbas
  • Microsoft Word 57 KB
  • 2013 m.
  • 41 puslapis (9625 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vytautas
  • Mobiliosios patikros agentai egde paslaugose
    10 - 3 balsai (-ų)
Mobiliosios patikros agentai egde paslaugose. (2013 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/mobiliosios-patikros-agentai-egde-paslaugose.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 09:09
×