Mobilus Kinas verslo planas


Socialinių mokslų kolegijos vadybos katedra transporto ir logistikos verslo programa. Paslaugų pardavimo planas „ Uab Mobilus Kinas “ Pardavimų valdymo savarankiškas darbas. Verslo aprašymas. Įmonės veikla. Tiesioginės ir netiesioginės gamybos sąnaudos 20572. Veiklos sąnaudos 35924.

Šio verslo imtasi todėl, kad nežiūrint kokia padėtis Lietuvos ekonomikoje, reikia kaimo žmogui suteikti galimybę patenkinti kultūrinius poreikius minimaliomis išlaidomis. Galima teigti, kad dauguma turi namuose įvairią techniką, tačiau kiekvienas žmogus nori būti bendruomenėje, bendrauti ar tiesiog gerai praleisti laiką. Kiekvienas kaimas turi seniūnaitį, kuris suinteresuotas surasti patalpas filmo demonstravimui vienoje ar kitoje vietoje. Vilniaus rajono miestelis yra geroje geografinėje vietoje, netoli Kryžių kalno, prie pagrindinio kelio Vilnius – Kaunas. Miestelyje yra virš 100000 gyventojų, seniūnija aptarnauja dar 29 mažesnius kaimus.

Įmonė ,,Mobilusis kinas“ bus uždara akcinė bendrovė, turinti juridinio asmens statusą, tai ribotos turtinės atsakomybės įmonė, kuri už savo veiklą atsako tik įneštu kapitalu, kurį sudaro akcininkų įnašai. Įstatinis kapitalas ne mažiau kaip 10000Euru. ir akcininkai bus šie asmenys:

Įmonės patalpos bus nuomojamos adresu Basanavičiaus – 2, Šiaulių rajone, Meškuičių seniūnijoje, kultūros centro pirmame aukšte. Nuomos sutartis sudaryta trims metams. Kadangi filmai daugiausia bus rodomi aplinkiniuose kaimuose, tai mikroautobusą, kuris veš filmų demonstravimą tikslingiausia laikyti Meškuičiuose, tai ir vairuotojas bus iš Meškuičių. Ekranas bei Multimedia taip pat bus laikomas įmonės patalpose. Filmus pagal sutartį nuomosimės tam skirtose vietose.

UAB ,,Mobilusis kinas“ sudarys darbo savaitės grafiką, pagal kaimo gyventojų pageidavimus ir galimybes. Vieną kartą per savaitę bus atvežamas demonstruoti kino filmas. Pasiūlytose patalpose bus pastatomas ekranas bei projektorius.

Šiame technikos amžiuje konkurentai kino srityje laikosi ypač stipriai, tačiau jų teikiama paslauga kino teatruose prieinama ne kiekvienam.

Veiklos pradžioje planuojama įsigyti mikroautobusą ,,Mersedes“. Šios markės automobiliai pasižymi ekologiškumu, nereikalauja didelės priežiūros. Transporto priemonė bus apdrausta civilinės atsakomybės draudimu įstaigoje Lietuvos Draudimas.

UAB ,,Mobilusis kinas“ bus vadybininkė, kuri turės susitikti su seniūnaičiais ir išklausyti pageidavimus ir pasiūlymus. Be direktoriaus dar dirbs kvalifikuotas kino operatorius, kuris vairuos mikroautobusą.

Įmonės įvaizdis bus kuriamas nuo pačių pirmų jos įsikūrimo dienų. Stengsimės atlikti kokybiškai paslaugą, kad klientai neturėtų nusiskundimų. Įmonės veiklos sėkmė priklauso nuo visuomenės nuomonės apie ją ir jos veiklą. Pats patikimiausias populiarinimo būdas, kai nuomonė apie teikiamas paslaugas sklinda iš lūpų į lūpas. Norint pritraukti kuo daugiau vartotojų reikalingas skatinimas. Vienas iš tokių būdų – įvairios akcijos: ,,trečias seansas nemokamas“; ,,ateisite tryse – ketvirtas nemokamai“ ir t.t.

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2015 m.
  • 12 puslapių (1871 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kornelijus
  • Mobilus Kinas verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Mobilus Kinas verslo planas. (2015 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/mobilus-kinas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 11 d. 10:35
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo