Mobilus ryšys


Mobilus ryšys. Trumpai Mobilus ryšys. Gsm. Bitė. G. Korinio ryšio sistemos. Korinio ryšio pavyzdys. Bevielio telefono atsiradimas. Wifi. Bluetooth. Bevielis telefonas. Pranešimų gavikliai. Atsižvelgiant į priimamų pranešimų tipą, pranešimų gavikliai skirstomi į.


Sąvoka „korinis ryšys“ susijusi su ryšio sistemomis (ypač su patobulinta judriojo telefoninio ryšio tarnyba (AMPS)), kurios suskirsto geografinį regioną į pozoniais („koriais“) vadinamus segmentus. Tokio padalijimo tikslas – kuo veiksmingiau panaudoti perdavimo dažnius, kurių kiekis ribotas. Kiekvienai jungčiai arba pokalbiui reikia skirtojo dažnio, o iš viso prieinamų dažnių yra apie 1000.

Tam, kad būtų galima išlaikyti daugiau nei 1000 vienu metu vykstančių pokalbių, korinio ryšio sistemose kiekvienam pozoniui priskiriamas tam tikras kiekis dažnių. Tada dviejuose pozoniuose skirtingiems pokalbiams gali būti naudojamas tas pats dažnis, su sąlyga, kad pozoniai nėra gretimi.

Taškai, esantys daugiakampio viduryje, - tai bazinės stotys, kurios aptarnauja jos ribose esančius klientus. Kiekvienos stoties aptarnavimo sritis persikloja su kitos stoties sritimi ir sudaro ribas, kurios brėžinyje pavaizduotos daugiakampių kraštinėmis. Šie daugiakampiai panašūs i bičių korį, dėl ko ir kilo šios sistemos pavadinimas.

Vis dažniau patogumą ir funkcionalumą vertinantys žmonės vietoj tradicinio fiksuoto ryšio telefono aparato renkasi modernius bevielius telefonus, suteikiančius galimybę kalbėti iš bet kurio namų kampo.

  • MS PowerPoint 2347 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (799 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Laurynas
  • Mobilus ryšys
    10 - 1 balsai (-ų)
Mobilus ryšys. (2017 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/mobilus-rysys.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 18 d. 09:01
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo