Mobilusis telefonas mūsų gyvenimo dalis


Mobilusis rysys musu gyvenime. Mobilieji telefonai referatas. Rasinys apie telefona. Naujausios technologijos musu gyvenime. Mobilus telefonas musu gyvenime. Referatas apie mobiliuosius telefonus. Mobilusis telefonas referatas. Rasinys apie mobiliuosius telefonus. Rasinys apie telefonus. Mobilieji telefonai musu gyvenime.

Įvadas. Informacinių šaltinių apžvalga. Mobiliųjų telefonų funkcijos. Mobilusis telefonas ar kišeninis kompiuteris? Mobiliojo ryšio operatoriai. Mobilusis telefonas – žmonių įvaizdžio dalis. Mobiliųjų telefonų poveikis sveikatai. Tyrimo analizė. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.

Tyrimo problema: žmonių požiūris į mobiliuosius telefonus mobiliojo ryšio vartotojų augimas mobilieji telefonai-tai progresyvi ryšio technologija, kuri pastaruoju metu sparčiai plinta visame pasaulyje, tame tarpe ir Lietuvoje. Mobiliuoju ryšiu naudojasi beveik ketvirtis pasaulio gyventojų-1,5 milijardo. Tai rodo žmonių susidomėjimą naujomis technologijomobilusis telefonas ? Nedidelio galingumo radijo siųstuvas imtuvas, perduodantis ir priimantis informaciją elektromagnetinėmis bangomis.

Mobilusis telefonas yra universali bendravimo ir informacijos priemonė. Juo galima ne tik skambinti ir priiminėti skambučius, bet ir siųsti bei gauti įvairaus turinio žinutes (sms, mms), fotografuoti, filmuoti, įrašyti garsą, klausytis muzikos, prisijungti prie mobiliojo interneto (wap) ir interneto tinklalapių, naudotis mobiliosios bankininkystės paslaugomis, žiūrėti televiziją ar naudotis vaizdo skambučiais. Į naujesnių modelių mobiliuosius telefonus diegiamos vis naujos funkcijos.

Mobilusis ryšys yra mobiliojo ryšio gsm operatorių tinklas, kuris apjungia keletą vienos šalies mobiliojo ryšio operatorių. Lietuvoje mobilųjį ryšį teikia šie mobiliojo ryšiomobilieji telefonai tampa svarbiausia mūsų gyvenimo dalimi. Sunku įsivaizduoti gyvenimą be mobiliųjų telefonų. Jie dabar nebrangus, paprasti naudoti, patogūs ir įrengti beveik kiekvienam pagal naujausias funkcijas kokias tik norite. Net jei jums nereikia naujausių funkcijų, galite bent jau naudotis pagrindine, mobiliuoju telefonu skambinti ir priimti skambučius. Nuo vaikų iki vidutinio amžiaus, vyresnio amžiaus žmonių, mobilieji telefonai tapo populiarūs taip pat del naujųjų technologijų kartos. Dėl mūsų greito gyvenimo būdo, mes neturime laiko susitikti su mūsų mylimais žmonėmis todel liko su jais tik galimybė kalbėtis telefonu.

Poreikis ateina čia, į mobiliuosius telefonus, kurie leidžia mums nuolat palaikyti ryšį. Mobilieji telefonai yra taip pat žinomi kaip gelbėtojai ,jie gali padėti žmonėms įvairiose situacijose. Pavyzdžiui, jei turite problemų kelio vidury ir nerandate jokios pagalbos, galite naudotis tik mobiliuoju telefonu ir kreiptis pagalbos. Tėvai gali išlaikyti savo vaikų buvimo vietą , ją stebėdami. Mobilieji telefonai gali išsaugoti neįtikėtinai daug laiko ,priimti svarbius sprendimus ir palaikyti ryšį su žmonėmis. Žmonės ne tik naudojantis mobiliaisiais telefonais gali kalbėti, bet taip pat naudoti puikias funkcijas, kaip melodidaugiafunkcinių įrenginių rinkos jėgą supranta ir mobiliųjų telefonų, ir delninukų gamintojai.

  • Microsoft Word 133 KB
  • 2011 m.
  • 19 puslapių (1720 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justas
  • Mobilusis telefonas mūsų gyvenimo dalis
    10 - 1 balsai (-ų)
Mobilusis telefonas mūsų gyvenimo dalis. (2011 m. Kovo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/mobilusis-telefonas-musu-gyvenimo-dalis.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 08:28
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo