Močiutės šventė


Ar mėgstate žaisti ? O dabar muzikos vadovė pagros melodija , o jūs vaikai turėsite atspėti , koki žaidimą žaisime. Vaikai ar mėgstate keliauti ? O kokia transporto priemone ? Tuomet keliaujam. Sekantis mūsų muzikinis kūrinys padės seneliams nukeliauti į tolimą tolimą vaikystę. Vaikai ar mėgstate šokti ? O ar mėgsta šokti jūsų seneliai ? Tuomet kviečiame savo senelius ,, Šokėjus “. Ar dažnai seneliai būnate miške ? O ką galima ten veikti ? Bet kas ten žino , kaip yra iš tikrųjų. Kaip sakoma sveikata tai sportas. Tai tuomet , gal galite paaiškinti ką reikia daryti norint būti sveiku. Močiutės ir senelio polka Šokis ,, Nossa “ Daina ,, BESMEGENIS “. Žaidimas ,, Katinėlis - Tinginėmis “. Kiškiai - sveikuoliai. Žaidimas ,, Traukinys “. Dainelė ,, Žirniukai “. Šokis ,, Waka , waka. Dainelė apie ,, Grybus “. Gimnastika Gumi Bear. Dainelė ,, Močiutei “.


Laba diena mielosios močiutės, gerbiami seneliai ir svečiai. Dėkojame, kad radot laiko ir galėjote atvykti pas savo anūkus į svečius.

Mes paruošėm jums staigmeną, šiandien kartu su savo anūkais galėsite pakeliauti vaikystės takais. Linkime per daug nesijaudinti ir neprarasti humoro jausmą.

3.Vaikai, o koks dabar metų laikas? O ką matote už lango? O ką galime lipdyti iš sniego? O mes kaip tik su vaikais mokame dainelę apie senius besmegenius. Į salę kviečiame dar visai neseniai sulipdytus Senius- Besmegenius.

4.Ar mėgstate žaisti? O dabar muzikos vadovė pagros melodija, o jūs vaikai turėsite atspėti, koki žaidimą žaisime.

5. Seneliai atspėkite mįslę ,,Ilgos ausys, uodega trumpa, kai graužia morkas, kruta net kakta. Kas?“ (kiškis) Į salę kviečiame ,,Kiškius sveikuolius“

  • Pedagogika Scenarijus
  • Microsoft Word 8 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (569 žodžiai)
  • Juste
  • Močiutės šventė
    10 - 4 balsai (-ų)
Močiutės šventė. (2016 m. Balandžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/mociutes-svente.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 04:54
×