Modifikuotos medienos referatas. Medienos modifikacijos plazma


Mediena referatas. Furje transformacijos ir spektroskopija. Plazminis apdorojimas. Modifikuota mediena. Medienos darbu referatai.

Modifikuotos medienos referatas. Medienotyra. Medienos / polietileno kompozitų paviršių apdorotų plazma savybiųtyrimas. Įvadas. Eksperimentas. Medžiagos. Plazminis apdorojimas. Bandymai ir analizė. Rezultatai ir jų aptarimas. Kontaktinis kampo. Ftir analizė. Paviršiaus morfologija. Cheminės struktūros pokyčiai. O spektrinė analizė. Šlyties klijavimui stiprumo bandymas. Išvada. Plazmos modifikacijos poveikis medienos adhezinėms savybėms. Santrauka. Adhezijos. Adhezijos stiprumas. Dengimas ir pull-off testas. Poveikis plazmos apdorojimo stipris adhezijos ryšiui.

Mediena / polietileno (PE) kompozitai yra plačiai naudojamas daugelyje sričių, dėl savo puikių savybių, tačiau jie yra sunkiau sukimbantys dėl poliškumo skilinėja paviršius. Taigi žemo slėgio oro plazma rusenantysis išlydis naudojamas pagerinti medienos / PE kompozitų sukibimo savybes. Kompozitai buvo skirstomi pagal skirtingas plazmos galias. Ir apdorotų ir neapdorotų kompozitų paviršiaus savybių pokyčiai buvo tiriami kontaktinio kampo, Furjė transformacija infraraudonųjų spindulių spektroskopija (FTIR), skenavimas elektros mikroskopu (SEM), atominės jėgos mikroskopu (AFM) ir rentgeno fotoelektronine spektroskopije (XPS ). Matavimai parodė, kad kontaktinis kampas sumažėjo po plazmos poveikio, kontaktinis kampui palaipsniui didėjant, Iškrovimo galia sumažėjo. FTIR analizės rezultatai parodė, kad ir poliarinės grupės, pavyzdžiui,

hidroksilo, karbonilo ir karboksilo susiformavo esant kompozitų paviršiaus apdorojimui plazma. SEM ir AFM rezultatai parodė, kad plazmos bandinių šiurkštumas išaugo. XPS analizės rezultatai parodė, kad anglies elemento kiekis sumažėjo, o medienos / PE kompozitų paviršiaus deguonies elemento sudėties kiekis padidėjo ir pasiekė didesnės galios pusiausvyrą, tuo tarpu susiformavo karboksi-grupių eilė . Naujai suformuotos poliarinėsi grupės naudingos kompozitų sukibimui.Šlyties sukibimo tyrimas parodė, kad medienos / PE kompozitų sukibimo savybės pagerėjo po plazmos paveikimo.

  • Microsoft Word 7118 KB
  • 2012 m.
  • 23 puslapiai (6307 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laura
  • Modifikuotos medienos referatas. Medienos modifikacijos plazma
    10 - 3 balsai (-ų)
Modifikuotos medienos referatas. Medienos modifikacijos plazma. (2012 m. Gruodžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/modifikuotos-medienos-referatas-medienos-modifikacijos-plazma.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 21 d. 01:28
×