Mokamos ir nemokamos antivirusinės programos


Mokamos ir nemokamos antivirusinės programos. 2018-09. Tikslas Uždaviniai Antivirusas, kas tai? Mokamos antivirusinės programos Nemokamos antivirusinės programos Išvados. Tikslas. Norint apsaugot savo kompiuterį nuo virusų. Uždaviniai. Šiuo darbu mes norime. sužinoti, kas yra virusas sužinoti. Antivirusas – kompiuterinė programa. Kai kurie iš virusų atlieka kenksmingus veiksmus – naudoja kompiuterio resursus kriminaliniams tikslams. Eset. ESET yra labai. Norton. Ši programa irgi yra viena geriausiai įvertintų antivirusinės saugos pagalbinikų. Avast Free Antivirus. "Avast Free Antivirus 2017" užtikrina apsaugą nuo kenkėjiškų programų ir virusų. Avg. Taigi norint įsygyti antivirusinę programą reikia rintis labai atsargiai.


Tikslas Uždaviniai Antivirusas, kas tai? Mokamos antivirusinės programos Nemokamos antivirusinės programos Išvados.

Norint apsaugot savo kompiuterį nuo virusų, galima parsisiųsti mokamas ir nemokamas antivirusines programas. Šį kartą mes kalbėsime ir kartu tikrinsime, kurios iš jų geresnės ir yra vertos dėmesio.

Šiuo darbu mes norime... sužinoti, kas yra virusas sužinoti, kas yra antivirusas pateikti keletą geriausių antivirusinių programų duoti Jums patarimų, kaip išsitinkti sau tinkančią programą.

ESET yra labai gerai įvertinta, mokama antivirusinė programa. Visame pasaulyje jie saugo daugiau nei 110 mln. vartotojų.

Ši programa irgi yra viena geriausiai įvertintų antivirusinės saugos pagalbinikų.

  • MS PowerPoint 1698 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (287 žodžiai)
  • Gimnazija
  • M
  • Mokamos ir nemokamos antivirusinės programos
    10 - 2 balsai (-ų)
Mokamos ir nemokamos antivirusinės programos. (2019 m. Sausio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokamos-ir-nemokamos-antivirusines-programos.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 18 d. 15:40
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!