Mokėjimo kortelės ir jų įkainiai Lietuvoje


Mokėjimo kortelės ir jų įkainiai Lietuvoje. Smk. Darbo tikslas Trumpai supažindinti su mokėjimo kortelėmis ir jų įkainiais Lietuvoje. Mokėjimo kortelė arba banko kortelė – atsiskaitomoji negrynaisiais pinigais priemonė. Mokėjimo kortelių rūšys. Pagal kreditingumo tipą Kredito kortelė – kortelė. Banko kortelė - įprasta piniginės gyventoja. Kiekvienas turime kišenėje grynųjų pinigų. Dauguma darbdavių jau senokai nebedalina grynųjų. Ar paskaičiavome kada kiek atseina mums banko kortelės. Korteles lyginsiu pagal septynis kriterijus išdavimo mokestis. Šiame darbe trumpai aptariau visas korteles. Literatūra. Dėkui už dėmesį .


Dauguma darbdavių jau senokai nebedalina grynųjų. Pinigai keliauja iš vienos banko sąskaitos į kitą ir dalis tų pinigų taip ir neišvysta dienos šviesos. Naudodamiesi internetine bankininkyste atsiskaitome už paslaugas, o mokėdami už pirkinius vietoje banknotų ar monetų pakišame banko mokėjimo kortelę.

Ar paskaičiavome kada kiek atseina mums banko kortelės? Kai kurie jų turi ir ne po vieną o net po kelias, o juk mums kainuoja ir pinigų išgryninimas, ir kortelės aptarnavimo mokestis, ir dar daug visokių mokesčių. Nors kai kurie bankai debetines korteles dalija nemokamai, tačiau naudojimasis jomis vėliau vis tiek yra apkraunamas mokesčiais. Tad lyginsiu „Maestro“ ir „Visa Electron“ kainas įvairiuose bankuose.

Šiame darbe trumpai aptariau visas korteles, jų kainas ir kokia geriausia pasirinkti atsižvelgiant į visus mokesčius, jog pigiausiai atseitu ji. Šiuo metu Lietuvoje geriausia yra rinktis Swedbank banko mokėjimo korteles Maestro arba Visa Electron, daugiau keliaujantiems geriausia abi, o vietiniam naudojimui pakanka ir vienos.

  • MS PowerPoint 142 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (589 žodžiai)
  • Universitetas
  • Beata
  • Mokėjimo kortelės ir jų įkainiai Lietuvoje
    10 - 4 balsai (-ų)
Mokėjimo kortelės ir jų įkainiai Lietuvoje. (2016 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokejimo-korteles-ir-ju-ikainiai-lietuvoje.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 09 d. 12:38
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!