Mokėjimų nurodymų palyginimas lietuvos komerciniuose bankuose


Finansų analizė. Įvadas. Informacinių šaltinių apžvalga. Sąvokų operacionalizacija. Vietinių mokėjimo nurodymų įkainiai fiziniams ir juridiniams asmenims. Vietinių mokėjimo nurodymų įkainiai litais. Vietinių mokėjimo nurodymų įkainiai užsienio valiuta. Vietinių mokėjimo nurodymų įkainiai litais į kitus lr registruotus komercinius bankus nacionaline ir užsienio valiuta. Periodiniai vietinių mokėjimo nurodymų įkainiai litais banko viduje ir į kitus lr registruotus bankus. Vietinių mokėjimo nurodymų įkainių atšaukimas ir tikslinimas fiziniams asmenims. Tarptautiniai mokėjimo nurodymai. Tarptautinių mokėjimo nurodymų įkainiai užsienio valiuta. Tarptautinių mokėjimo nurodymų įkainiai litais. Paprastų, skubių ir labai skubių tarptautinių mokėjimo nurodymų užsienio valiuta. Įkainiai. Tarptautių mokėjimo nurodymų įkainių tikslinimas ir anuliavimas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Probleminiai klausimai

Kaip skiriasi Lietuvos komercinių bankų vietiniai ir tarptautiniai mokėjimo nurodymų įkainiai banko padalinyje ir internete?

Kokie mokėjimo nurodymų įkainiai privatiems ir verslo klientams?

Kuo skiriasi mokėjimo nurodymų įkainiai SEPA sistemoje ir eurais į EEE šalis?

Tyrimo objektas

Vietinių ir tarptautinių mokėjimo nurodymų įkainiai privatiems ir verslo klientams banko padalinyje ir internete.

Tyrimo tikslas

Palyginti Lietuvos komercinių bankų vietinių ir tarptautinių mokėjimo nurodymų įkainius privatiems ir verslo klientams banko padalinyje ir internete bei SEPA sistemoje.

  • Finansai Analizės
  • 2013 m.
  • Ingrida
  • 21 puslapis (4273 žodžiai)
  • Kolegija
  • Finansų analizės
  • Microsoft Word 48 KB
  • Mokėjimų nurodymų palyginimas lietuvos komerciniuose bankuose
    9 - 3 balsai (-ų)
Mokėjimų nurodymų palyginimas lietuvos komerciniuose bankuose. (2013 m. Birželio 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/mokejimu-nurodymu-palyginimas-lietuvos-komerciniuose-bankuose.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 02:30