Mokesčiai Europoje


Įvadas. Istorija. Mokesčių sistemos. Belgijos mokesčių sistema. Italijos mokesčių sistema. Liuksemburgo mokesčių sistema. Nyderlandų mokesčių sistema. Prancūzijos mokesčių sistema. Vokietijos mokesčių sistema. Airijos mokesčių sistema. Danijos mokesčių sistema. Jungtinės Karalystės mokesčių sistema. Ispanijos mokesčių sistema. Austrijos mokesčių sistema. Suomijos mokesčių sistema. Čekijos mokesčių sistema. Estijos mokesčių sistema. Kipro mokesčių sistema. Latvijos mokesčių sistema. Lietuvos mokesčių sistema. Maltos mokesčių sistema. Europos šalių mokesčių palyginimai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Buvo pastebėta, kad tokia politika, kai mokesčius moka tik valstiečiai buvo nenaudinga, valstiečiai nuo to geriau nedirbo, neplėtojo savo veiklos, taigi buvo pasiūlyti įvairūs apmokęstinimo projektai, nuo kurių pradėjo formuotis mokesčių sistemos pagrindai.

Mokesčiai yra privalomi mokėjimai į biudžetą valstybės arba savivaldybės, kurie yra paremti įstatyminiu pagrindu. Mokesčiai yra valstybinės pajamos, kurios užtikrina valstybės išlaidas numatytas biudžete. Finansavimas gaunamas iš mokesčių, rinkliavų ar skolų pavidalu, taip pat ir iš valstybinių įmonių. Mokesčiai ir rinkliavos yra surenkami iš privataus sektoriaus, ir vyriausybė jų atžvilgiu neturi grąžinimo įsipareigojimų.

  • Microsoft Word 96 KB
  • 2014 m.
  • 28 puslapiai (4996 žodžiai)
  • Universitetas
  • Siuksla
  • Mokesčiai Europoje
    9 - 1 balsai (-ų)
Mokesčiai Europoje. (2014 m. Gegužės 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokesciai-europoje.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 05:03
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo