Mokesčių esmė, elementai, funkcijos ir apmokestinimo riba


Mokesčių esmė, elementai, funkcijos ir apmokestinimo riba. Įvadas. Mokesčių esmė, elementai, funkcijos ir apmokestinimo riba. Mokesčių esmė. Mokesčių elementai. Mokesčių funkcijos. Apmokestinimo riba. Išvados. Literatūra.

Mokesčiai yra pagrindinis valstybės pajamų šaltinis, dėl to valstybė yra suinteresuota jų surinkti kuo daugiau. Tuo tarpu įmonėms ir gyventojams mokesčiai yra neišvengiama blogybė, kuri mažina pajamas. Daug autorių tyrė apmokestinimą, mokesčių problemas, mokesčių naštą, šešėlinę ekonomiką: E. Buškevičiūtė, A. Novošinskienė, A. Slavickienė, A. Stankauskaitė ir kt.

Tyrimo objektas – mokesčiai ir jų elementai.

Tyrimo tikslas – atskleisti mokesčių esmę, išanalizuoti juos sudarančius elementus, funkcijas ir apmokestinimo ribą.

Uždaviniai:

1)išanalizuoti mokesčių esmę ir elementus;

2)aptarti mokesčių funkcijas ir apmokestinimo ribą.

Iškeltiems uždaviniams pasiekti naudojami metodai: pateikiant įvairių autorių nuomones apie mokesčių esmę, elementus, funkcijas ir apmokestinimo ribą naudojami ekonominės, mokslinės literatūros, LR įstatymų analizės metodai, taip pat loginės analizės ir sintezės metodai.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (3920 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erika
  • Mokesčių esmė, elementai, funkcijos ir apmokestinimo riba
    10 - 2 balsai (-ų)
Mokesčių esmė, elementai, funkcijos ir apmokestinimo riba . (2013 m. Balandžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokesciu-esme-elementai-funkcijos-ir-apmokestinimo-riba.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 10:25
×