Mokesčių įstatymų pažeidimai - pagrindas baudžiamajai atsakomybei kilti


Įvadas. Mokesčio įstatymo samprata ir ypatumai. Atsakomybės už mokesčių įstatymų pažeidimus taikymo galimybės. Baudžiamosios atsakomybės už mokesčių nesumokėjimą taikymo galimybės ir ypatumai. Baudžiamosios atsakomybės dėl neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimo, taikymo aspektai. Baudžiamosios atsakomybės už deklaracijos, ataskaitos ar kito dokumento nepateikimą, kilimo ypatumai. Baudžiamosios atsakomybės už apgaulingą apskaitos tvarkymą taikymo galimybės. Baudžiamosios atsakomybės už aplaidų apskaitos tvarkymą taikymo ypatumai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Atsižvelgiant į temos aktualumą darbe keliamas tikslas – aptarti mokesčių įstatymų pažeidimus, kaip pagrindą baudžiamajai atsakomybei kilti. Siekiant šio tikslo darbe aptariama mokesčio įstatymo samprata, mokesčių įstatymų pažeidimų ypatumai, baudžiamosios atsakomybės už mokesčių įstatymų pažeidimus atsiradimo pagrindai ir taikymo galimybės. Darbe naudoti sisteminis, apibendrinimo, loginės analizės metodai. Darbas rašytas remiantis Lietuvos Respublikos baudžiamuoju kodeksu, kitais teisės normų aktais, teorine literatūra, teismo praktika, kita publikuota medžiaga nagrinėjama tema.

  • Teisė Referatas
  • Microsoft Word 45 KB
  • 2015 m.
  • 30 puslapių (7783 žodžiai)
  • Kristina
  • Mokesčių įstatymų pažeidimai - pagrindas baudžiamajai atsakomybei kilti
    10 - 3 balsai (-ų)
Mokesčių įstatymų pažeidimai - pagrindas baudžiamajai atsakomybei kilti. (2015 m. Sausio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokesciu-istatymu-pazeidimai---pagrindas-baudziamajai-atsakomybei-kilti.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 06:25
×