Mokestis už aplinkos teršimą (2)


Įvadas. Įstatymo paskirtis. Mokeščiu mokėtojai ir lengvatos. Tarifai ir indeksavimo koficantai. Mokeščio už aplinkos teršimą iš mobilių taršos šaltinių tarifai. Mokeščio už aplinkos teršimą iš mobilių taršos šaltinių tarifų koregavimo koficentai. Kas yra Euro standartas. Išvados. Literatūros sarašas.

Žmogaus veikla per tūkstantmečius labai vystėsi ir atitinkamai keitė aplinką. Neigiamos ūkinės veiklos pasekmės pasirodė ten, kur buvo labiausiai paveiktos gamtinės sistemos (oras, vanduo, dirvožemis). Rezultate, vietinės reikšmės problemos peraugo į regioninės reikšmės ir pavirto tarptautinėmis problemomis, todėl, ieškant sprendinių, valstybių mastu, būtinos tarptautinės pajėgos, kurios žmogaus kišimosi į gamtą ir neribotos plėtros problemas pradėtų nukreipti į darnaus vystymosi bei racionalios raidos kelią.

Mūsų tikslas išnagrinėti mokesčio už aplinkos teršima iš mobilu taršos šaltiniu. Sužinoti kas moka,kokie yra koficentai,kokios yra lengvatos.

  • Microsoft Word 29 KB
  • 2014 m.
  • 11 puslapių (1148 žodžiai)
  • Ed
  • Mokestis už aplinkos teršimą (2)
    10 - 2 balsai (-ų)
Mokestis už aplinkos teršimą (2). (2014 m. Balandžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokestis-uz-aplinkos-tersima-2.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 09:58
×