Mokinio asmenybės bruožų vertinimo ir jo savijautos klasėje tyrimo rezultatų analizė


Asmenybes bruozu vertinimas. Mokinio savijauta klaseje.

Mokinio asmenybės bruožų pažinimas ir vertinimas. Mokinio savijautos klasėje tyrimas. Mokinio asmenybės bruožų vertinimo ir jo savijautos klasėje tyrimo rezultatų analizė ir išvados. Savęs kaip būsimojo pedagogo pažinimas. Pirmąją pedagoginės praktikos dieną užbaikite sakinius. Po vestos savo pamokos ar renginio užbaikite sakinius. Paskutinę pedagoginės praktikos dieną užbaikite šiuos sakinius. Užbaikite sakinius apie savo, kaip būsimojo mokytojo, stipriąsias ir silpnąsias puses.

Praktikos metu pažinimui ir vertinimui pasirinkau penktos klasės mokinį pamokų ir pertraukų metu. Jau pačią pirmąją praktikos dieną jis privertė atkreipti dėmesį į jį, kadangi vaikas buvo labai aktyvus, nebijodamas reiškė savo mintis, labai bendravo ir bendradarbiavo. Ir kai kalbėjausi su mokinio klasės auklėtoja ji nė kiek nenustebo, kad būtent jis pasižymėjo iš visų klasės vaikų, nes jis visada yra aktyvus, kartais gal net per daug.

Didžiausiais balais, tai yra dešimtukais, įvertinau jo aktyvumą, atvirumą ir draugiškumą. Šie mokinio bruožais ryškiai pasižymėjo ne tik pamokų, bet ir pertraukų metu. Stebint pamokoje, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad mokinys yra per daug aktyvus ir nesugena susikoncentruoti, tačiau išklausęs užduotį jis surimtėja ir stengiasi atlikti ją kuo greičiau.

  • Microsoft Word 21 KB
  • 2014 m.
  • 7 puslapiai (2100 žodžiai)
  • Garik
  • Mokinio asmenybės bruožų vertinimo ir jo savijautos klasėje tyrimo rezultatų analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Mokinio asmenybės bruožų vertinimo ir jo savijautos klasėje tyrimo rezultatų analizė. (2014 m. Sausio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokinio-asmenybes-bruozu-vertinimo-ir-jo-savijautos-klaseje-tyrimo-rezultatu-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 22 d. 21:59
×