Mokinio malda


Mokiniu malda. Malda moksleivio. Referatas apie malda. Moksleivio malda. Malda skaidrės. Skaidres apie malda.

Mokytojau! Tu, kuris mokai, atleisk, kad aš mokausi, kad vadinuosi mokiniu, kurį tu vedi per žinių žemę. Suteik man vienintelę meilę – meilę mokyklai, kad net ir ujamas, niekinamas, negalėčiau be jos gyventi. Mokytojau, tebūnie mano uolumas pastovus, o nusivylimas laikinas. Išguik iš manęs ydingą nenorą lankytis joje, protestą, kuris kyla manyje, kai esu auklėjimas.

Suteik man vienintelę meilę – meilę mokyklai, kad net ir ujamas, niekinamas, negalėčiau be jos gyventi.

Mokytojau, tebūnie mano uolumas pastovus, o nusivylimas laikinas.

Suteik man jėgų atlaikyti ataką, kai į mokyklą iškviečiami tėvai, kai visas būrys mokytojų, varnais pavirtusių, pešioja po vieną mano plunksnelę, paversk visas jų tiradas maloniais žodelyčiais, kurie man skambėtų mieliau nei baranauskui lakštingalos trelės.

Suteik man kantrybės išsėdėti pamokoje ir sutalpinti savo galvelėje kalamas matematikos, fizikos, kalbų, specialybės dalykų žinias.

Suteik mano veidui maloningą šypseną, kai mokytojas žudančiu žvilgsniu naršo po klasę ieškodamas aukos.

Padaryk taip, kad iš mano knygų krepšelio išlįstų gerasis džinas, kad jo dvasia mokytojo pavidalu sklandytų mokyklos koridoriais ir nuneštų iki knygų šventovės – bibliotekos.

Padaryk taip, kad vos įžengęs į mokyklą, pajusčiau pulsuojantį norą kuo daugiau sužinoti ir išgirsti.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 4 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (254 žodžiai)
  • Mokykla
  • Mokinio malda
    10 - 3 balsai (-ų)
Mokinio malda. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokinio-malda.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:56
×