Mokinių pasiekimų ir interneto naudojimo santykis


Įvadas. Idėjos. „idėjų bankas“. Veiksmų planas. Minčių žemėlapis. Tyrimas nr 1. Veiklos plano etapas. Projekto vykdymo etapai. Tyrimas nr 2. Šaltinių analizė. Išvados. Perspektyvų numatymas. Projekto rezultatų viešinimas. Šaltiniai.

Xxi amžius- technologijų amžius. Kurio raida vis plečiasi ir vis labiau paliečia kiekvieno žmogaus gyvenimą. Viena labiausiai besivystančių technologijų yra internetas, kuris daro tiek neigiamą tiek teigiamą įtaką mūsų žmonijai. Kaip teigiama anthony gidens knygoje sociologija : mokslininkai, laikantys internetą teigiamu žmonių sąveikų priedu, tvirtina, kad jis išplečia ir praturtina socialinius tinklus. kitaip tariant žmonėms lengviau bendrauti bei kur kas paprasciau pasiekiama informacija. Bet yra įžvelgiama ir neigiama pusė : kai žmonės ima skirti vis daugiau laiko bendravimui per internetą ir savo kasdieninių reikalų tvarkymui kibernetinėje erdvėje , galimas daiktas, kad fiziniame pasaulyje jie tarpusavyje bendrauja trumpiau ir mažiau. Mažėja žmonių bendravimas, nukenčia asmeniniai santykiai, užmarštyje atsiduria tradicinės pramogų formos- teatro lankymas, knygų skaitymas, retėja socialinio gyvenimo audinys. (2, psl. 440).

Mums, kaip būsimiems pedagogams, svarbu atsižvelgti į socialinio pedagogo rengimo standartą, kurio 6-to punkto, tikslas yra: siekti vaiko gerovės, saugumo, pozityvios integracijos ir socializacijos visuomenėje skatinant visavertę asmenybės raišką, pilietinę brandą (1, psl. 4). Šiame projekte mes ir siekiame atskleisti mokinių pasiekimus ir interneto naudojimo santykį (tiek teigiamas, tiek neigiamas) ir kaip su tuo kovoti, jeigu tai neigiama. Mes pasirinkome šią jei neįmanoma susitarti su. Kuriam nors laikui atimti kompiu internetas šiuolaikiniams vaikams ir paaugliams tiesiog būtinas. Nors ir teigiama, kad internetas daro neigiama poveikį vaikams, tačiau vis labiau pripažįstama, kad jis yra būtinas besivystančio žmogaus gyvenime. Manoma, kad virtualus pasaulis greitai pakeis vadovėlius ir net mokytojus. Tai ypač populiarėja jav mokyklose, kur kiekvienas vaikas gauna po kompiuterį ir pagal specialią mokamąją programą atlieka, pavyzdžiui, matematikos uždavinius. Kiekvienas moksleivis ir mokytojas pildo savo interneto dienoraščius, tėvai gali bet kada susisiekti su vaikais. Namų darbai taip pat skiriami ir atliekami internetu. Jav mokyklose netgi nėra vadovėlių, nes informacija jose greitai pasensta, o kompiuteriuose visada galima pateikti naujausia medžiagą. Vienos iš tokių jav mokyklų direktorė debra socia teigė, jog pradėjus naudoti naujas priemones pamokų lankomumas išaugo nuo 92% iki 94%, o pastabų dėl drausmės sumažėjo trečdaliu.

Rodos, kad internetas neša tik naudą, tašiau nereikia pamiršti ir jo neigiamos pusės. Internete yra puslapių, kurie turėtų būti neprieinami vaikams, bet deja.

  • Microsoft Word 53 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (1922 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mokinių pasiekimų ir interneto naudojimo santykis
    10 - 3 balsai (-ų)
Mokinių pasiekimų ir interneto naudojimo santykis. (2011 m. Birželio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokiniu-pasiekimu-ir-interneto-naudojimo-santykis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 23:58
×