Mokinių specialiųjų ugdymosi poreikių (sup) analizė, vertinimas, tenkinimas ir dokumentai


Įvertinimą atlieka. Įvertinimo ir specialiojo ugdymosi ir (ar) švietimo pagalbos skyrimo. Tvarka. Mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, grupės. Mokinių, turinčių negalių, grupei priskiriami mokiniai, turintys intelekto sutrikimą, nežymų intelekto sutrikimą. Judesio ir padėties bei neurologinių sutrikimų l. Teisiniai dokumentai reglamentuojantys ugdymą specialiosiose mokyklose ir specialiojo. Ugdymo centruose. Specialiųjų mokyklų ir specialiųjų ugdymo. Centrų ugdomąją veiklą reglamentuoja. Literatūra.


Tėvai ar globėjai, kuriems kyla vaiko ugdymo sunkumų: kalbos, bendravimo, elgesio ir kt., namuose, kreipiasi į tarnybą dėl įvertinimo. Tarnybos specialistai: specialusis pedagogas, psichologas, logopedas, vaikų gydytojas neurologas ir (ar) neurologas, socialinis pedagogas, surdopedagogas. Jei vaikas turi klausos sutrikimų, tiflopedagogas ar regos sutrikimų, atliekamas Įvertinims. Nustatomas specialiųjų ugdymosi poreikių lygis, pildoma tarnybos pažymą dėl įvertinimo. Įvertinimo rezultatai aptariami su tėvais ar globėjais. Tarnyba prireikus tėvų ar globėjų sutikimu, skiria specialųjį ugdymąsi ir (ar) Švietimo pagalbą ir pildo pažymą dėl skyrimo.

Specifinių mokymosi sutrikimų: skaitymo sutrikimą; rašymo sutrikimą; matematikos mokymosi sutrikimą; neverbalinių mokymosi sutrikimų.

Kalbėjimo ir kalbos sutrikimų: kalbėjimo sutrikimų: fonetinių sutrikimų; kalbėjimo sutrikimų; balso sutrikimų;

  • Microsoft Word 29 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (2112 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Mokinių specialiųjų ugdymosi poreikių (sup) analizė, vertinimas, tenkinimas ir dokumentai
    10 - 1 balsai (-ų)
Mokinių specialiųjų ugdymosi poreikių (sup) analizė, vertinimas, tenkinimas ir dokumentai. (2018 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokiniu-specialiuju-ugdymosi-poreikiu-sup-analize-vertinimas-tenkinimas-ir-dokumentai.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 26 d. 01:02
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo