Mokinių supažindinimas su sveika gyvensena, sveika mityba


Praktika globojant mentoriui sveikatos užduotis mokykla. Popamokinio renginio sveikatinimo tema planas tema. Renginio eiga Įvadas. Užduotis praktikos apibedrinimas ir savirefleksija.


Mokinių savijautai mokykloje taip pat labai svarbu ir mokymo proceso organizavimas, jų krūvis, mokytojų ir mokinių tarpusavio santykiai. Mokiniai supažindinami su stuburo iškrypimais ir laikysenos sutrikimais, su regos priežiūra, kvėpavimo takų ir nervų ligomis. Tai labai svarbus metas mokiniams, prieš prasidedant paauglystei, nes nepaklojus tinkamų pamatų iki jos audringos paauglystės metu bus sudėtinga grąžinti mokinį į teisingą kelią. Labai svarbu išmokinti mokinius tinkamai elgtis esant jaunesniame amžiuje ir suformuoti tinkamus pagrindus į kūriuos vaikai galėtų atsiremti užklupus sunkumams.

Priemonės: Multimedija, PowerPoint pristatymas, kuriame yra teorinė medžiaga ir su šią tema susiję paveikslėliai, nuotraukos. Pamatys vaizdo medžiagą apie nesveiką maistą, jo žalą organizmui:

Vedančiojo pasisveikinimas su mokiniais, prisistatymas, supažindinimas su pamokos tema. Klausiama, kaip mokiniai mano apie ką bus kalbama šioje paskaitoje. Pristatoma tema apie „Sveiką mitybą“ . Pasakoma, kad bus kalbama apie žmones turinčius problemas valgant nesveiką maistą, nesveiko maisto poveikį organizmui.

Paruošta trumpa teorinė informacija PowerPoint formatu su nuotraukomis ir aprašymais apie sveikos mitybos pagrindus. Supažindinimui mokiniams rodomas filmukas apie sveiką mitybą.

Paruošta trumpa teorinė informacija PowerPoint formatu su nuotraukomis ir aprašymais nesveiką mitybą. ir jos poveikį sporte, aiškinama plačiau apie šį poveikį.

Paruošta trumpa teorinė informacija PowerPoint formatu su nuotraukomis ir aprašymais apie žmones, kurie serga įvairiomis ligomis nuo nesveikos mitybos. Supažindinimui mokiniams rodomas filmukas apie šių žmonių gyvenimą sergant. Po video prašoma mokinių padiskutuoti, ką mano apie žmones, kurie serga šitomis ligomis, ar yra jų sutikę, ar jiems nekelia baimės tokie žmonės, jog nuo mitybos gali atsirasti įvairios ligos.

  • Microsoft Word 545 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1490 žodžiai)
  • Universitetas
  • Arturas
  • Mokinių supažindinimas su sveika gyvensena, sveika mityba
    10 - 1 balsai (-ų)
Mokinių supažindinimas su sveika gyvensena, sveika mityba. (2018 m. Gruodžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokiniu-supazindinimas-su-sveika-gyvensena-sveika-mityba.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 25 d. 18:12
×
98 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo