Mokomoji praktika sodyboje


Įvadas. Bendra sodybos charakteristika. Paslaugų aprašymas. Darbo organizavimas. Strategija ir jos įgyvendinimo priemonės. Operatyvinės veiklos sprendimai. Komerciniai ryšiai su verslo partneriais ir klientais. Veiklos rėmimo priemonės. Sodybos ssgg analizė. Analizuojami ir priimami sprendimai. Priežastys, sukėlusios nukrypimus nuo planų. Išvados. Literatūra.

Darbuotojai bendravo su manim kaip su tikra darbininke, o ne kaip su studente atėjusia atlikti praktiką. Tai labai gerai, kadangi nuo aplinkos, kurioje dirbama, priklauso ir darbo rezultatai. Praktikos metu turėjau atlikti tam tikras užduotis, kurios man padėjo geriau susipažinti su individualia veikla, susipažinau su klientais. Geras klientų aptarnavimas, bei palaipsniui užsitarnaujamas geras bei kokybiškas vardas neš vis didesnį pelną. O tai ir yra pagrindinis individualios veiklos tikslas. Praktikos metu pasisėmiau nemažai praktinių žinių, kurios bus naudingos ateityje vystant ar kuriant savo veiklą. Supratau, kad įmonės tikslas yra stengtis ne tik neprarasti esamų klientų, tačiau ir atrasti naujų. Todėl ji turi dirbti sąžiningai ir atsakingai. Kaimo turizmo teikiamos paslaugos duoda neapčiuopiamą naudą. Jos suteikia žmogui vertinamus dalykus, tokius kaip ramybę, atsipalaidavimą, gerą nuotaiką, turiningai praleistą laisvalaikį ir pan. Sodybos „Kaštonas“ tikslas – suteikti šias paslaugas patenkinant svečio poreikius ir užtikrinant kokybę.

  • Microsoft Word 36 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (2519 žodžiai)
  • Universitetas
  • Daiva
  • Mokomoji praktika sodyboje
    10 - 4 balsai (-ų)
Mokomoji praktika sodyboje. (2014 m. Spalio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokomoji-praktika-sodyboje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 08:09
×