Mokomosios sistemos su aštuonių skilčių mikroprocesoriumi nustatymas


Mokomosios sistemos su aštuonių skilčių mikroprocesoriumi tyrimas. Mokomosios sistemos su aštuonių skilčių mikroprocesoriumi tyrimas. Darbą atliko. Darbo tikslas. Darbo rezultatai. Lentelė. Mikroprocesoriaus registrų turinių peržiūros ir keitimo rezultatai. Lentelė. Atminties ląstelių turinių peržiūros ir keitimo rezultatai. Lentelė. Atminties užpildymo konstanta rezultatai. Lentelė. Duomenų perkėlimo atmintyje rezultatai. Lentelė. Dviejų atminties masyvų palyginimas. Lentelė. Programos įvedimo ir vykdymo rezultatas. Išvados.


Palyginome du skirtingus masyvus ir ekrane pasirodė atminties ląstelė 2000 turinti rezultatą 11 , spaudus klavišą NEXT daugiau duomenų nebuvo rodoma, nes tai buvo vienintelis skirtumas tarp palygintų masyvų.

Atlikome bandymus su intel 8085 procesoriumi ir išmokome panaudoti įvairiausias valdymo funkcijas. Gautus duomenis surašėme į lenteles ir gavome rezultatus. Pirmojo bandymo metu išsiaiškinome, kad po komandos „RESET“ registrai yra atstatomi į pradinę būseną, net jei į juos įrašome duomenis, tačiau įrašius norimus duomenis į atminties ląsteles, duomenys išliko nepakitę. Su komanda „FILL“ pavyko užpildyti norimas atminties ląsteles norimais duomenimis, o vėliau su komanda „B.M.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (467 žodžiai)
  • Universitetas
  • Augustas
  • Mokomosios sistemos su aštuonių skilčių mikroprocesoriumi nustatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Mokomosios sistemos su aštuonių skilčių mikroprocesoriumi nustatymas. (2019 m. Gegužės 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokomosios-sistemos-su-astuoniu-skilciu-mikroprocesoriumi-nustatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 30 d. 12:00
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo