Moksleivių turiningo laisvalaikio ugdymo projektas Socialinė problema


Moksleivių turiningo laisvalaikio ugdymo projektas „ iš močiučių skrynių “ vadovas. Projekto tikslas. Projekto uždaviniai. Projekto organizacijos. Projekto vykdytojai. Projekto pavadinimas. Situacijos pristatymas Problemos analizė. Kam skirtas projektas tikslinė grupė. Numatomas dalyvių skaičius. Projekto tęstinumo galimybės. Kaip bus informuojama visuomenė apie projektą. Laukiami rezultatai. Projekto įgyvendinimo etapai. Turima bazė ir numatomos išlaidos. Iš viso. 3200 Lt.

Laisvalaikio organizavimo forma kai siekiama plėtoti turiningą moksleivių laisvalaikio leidimą, skatininant senosios ir jaunosios kartos bendravimą, patirties sklaidą ir puoselėjant etnografinius savitumus duoda keliagubą naudą ir šeimai, ir bendruomenei, ir visuomenei bei valstybei. Jaunų žmonių širdyse ugdyti gebėjimą saugoti, gerbti savo tautinį identitetą, paveldą, tradicijas, puoselėti jas ir neleisti likti joms užmarštyje.

Šis siūlomas projektas orientuotas į prasmingo laivalaikio leidimą, kartų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, savo tradicijų, šeimos ir krašto paveldo bei technologinių gebėjimų, kuriant tekstilės gaminius, ugdymą. Skatins domėtis šeimoje išsaugotais senoviniais rankdarbiais, jų istorija, technologija. Pažintis su krašto muziejaus tekstilės dirbiniais, bendravimas su tautodailininkais, bendruomenės nariais puoselėjančiais tradicijas, amatininkais, praplės moksleivių suvokimą apie tradicinius amatus, o konkrečiai tekstilės tradicijų regioninius bruožus. Leis išmėginti verpimo, audimo, pynimo ir kitas tekstilės technologijas. Pasirinkus patinkančią technologiją ir pasirinktą ornamentiką, koloritą iš paveldo, mokysis kūrybiškai pritaikiti šiuolaikiniams dirbiniui. Taigi šioje vietoje ugdomas ir kūrybiškumo gebėjimas, tikslingas ir kūrybingas šiuolaikinių technologijų parinkimas ir darna su tradicijomiss.

Projekto tikslas: Organizuoti ir ugdyti prasmingo laivalaikio leidimą, skatinant kartų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, puoselėjant domėjimąsi savo krašto, šeimos tradicijomis, paveldu bei ugdant technologinius gebėjimus, kūrybiškumą kuriant tekstilės gaminius.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2015 m.
  • 6 puslapiai (1211 žodžiai)
  • Universitetas
  • Artikyt
  • Moksleivių turiningo laisvalaikio ugdymo projektas Socialinė problema
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Moksleivių turiningo laisvalaikio ugdymo projektas Socialinė problema. (2015 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/moksleiviu-turiningo-laisvalaikio-ugdymo-projektas-socialine-problema.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 00:27
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo